Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

A da pitam nesto ovako malo bez upucenosti neke.... je l ovde stvarno postoje struje i klanovi, drekavac sa jedne, a slinavac sa druge strane ili je i ovo neka skupa igranka za mazanje ociju dok se za to vreme rade neke druge stvari ispod zita? Meni ovo sa Kokezom, ovim starletama takvo proseravanje, da izvine auditorijum, da nemam reci.
Koga zajebavaju?
I sad se nesto kao tu analzira i tumaci??

  • +1 5
Link to comment

A jbga, političke stranke funkcionišu po principu kriminalne grupe - svi zajedno i sve veselo kad se kroje planovi i uzima vlast. Jednom kad se uzme, krene potpuno drugačija igranka - deklarativno je sve ok, vodja, partija, šef ovo ono - a ustvari svako gleda da što se uplete u što više kombinacija i namakne više para po cenu da mora pre ili kasnije da nagazi nekog od kolega. Nema tu nikakve milosti. 

Jedino kad se svi zajedno organizuju su izbori - tad se uglavnom zakopavaju ratne sekire, ili se makar najviše odalje jedni od drugih ovi što se mrze. 

Da parafraziram Šešelja - niko ne ulazi u politiku da bude drugi. 

Sigurno nije Neši gušt da bude večiti zamenik isto kao što ni njegovom šefu nije bio gušt da nosi gajbice onomad dok stariji sede za stolom. 

Samo je pitanje da li se i koliko ovaj osetio jak da krene napred, ili ga je ovaj drugi namirisao pa ga krlja preventivno. 

Krušik i Jovanjica su odlični primeri onoga tante za kukuriku. 

 

Ova igranka će se završiti tako što će Slina da odleti negde - dal za Hong Kong, dal u zatvor nebitno je. Vučić ipak ima jače štihove pogotovo pošto je ovom preminuo tatko koji je očigledno držao ledja što kod arapa što kod amera. 

A neće ni Vučić proći bez dobre štete.

Link to comment
Možda bi bilo dobro da pročitate temu prvo, čisto jedan predlog. 




Ne mislim na vas/ nas sto ovde piskaramo, nego generalno. Propadosmo od rasclanjavanja i tumacenja. A iskreno glava me boli, tek sam skoro pohvatala ko je ko, gde sad da jos iscitavam bas sve do detalja sta ko od vas misli. Zato lepo pitam, i ne kazem da sam u pravu.
Mada je to vise bilo zapazanje jednog teskog laika, nego ne znam kakva tvrdnja.




Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

 

 

 


Ne mislim na vas/ nas sto ovde piskaramo, nego generalno. Propadosmo od rasclanjavanja i tumacenja. A iskreno glava me boli, tek sam skoro pohvatala ko je ko, gde sad da jos iscitavam bas sve do detalja sta ko od vas misli. Zato lepo pitam, i ne kazem da sam u pravu.
Mada je to vise bilo zapazanje jednog teskog laika, nego ne znam kakva tvrdnja.



 

 

 

 

 

Postoje 2 klana, to je jasno kao dan i to je priča koja traje dugo. Sad je tek izašla u javnost. 

Link to comment
2 hours ago, raPe said:

Jel postoji neko logično objašnjenje, zbog čega je Stefanović biran za ministra ponovo, kad je toliko protiv šefa? 

 

Da ne talasa. Zamisli u svom tom njihovom fajtu da ga još i kašira iz poluga vlasti. 

 

  • +1 1
Link to comment
 
Postoje 2 klana, to je jasno kao dan i to je priča koja traje dugo. Sad je tek izašla u javnost. 
Ok, to i verujem da je tako, suska se o tome odavno. Samo te budalastine oko njih i propratne price, bas ne mogu da progutam. Ali ok, kapiram da se tako dela namerno iz neke kuhinje, za zaludne narodne mase.
Link to comment

Koliko teorija mi imamo ovde. Lici na igru "sam smisli kraj"

Ali dobro, valjda forum i tome sluzi 

 

Moj doprinos temi 

Nesina ekipa usla u lovu, hoce moc, smucile im se pare 

Neso zgazi ih sve!!

Ko je rekao Slina? Kajacete se 

 

Epilog,

 

Alek ce ih zgaziti jbg 

A mi biramo izmedju dve struje jedne stranke..nije lose, demokratija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
9 hours ago, Lezilebovich said:

Ako je stvarno Slina predvodnik jedne od frakcija, a jeste, mislim da se zaboravlja da je njegov cale iznenada umro tokom prosle godine i da je to mozda drasticno narusilo odnose snaga.

A mozda i nema nikakve veze.

Hm, da ga nije lecio Zlatibor?

Link to comment
10 hours ago, steins said:

Nego, gde je i šta radi Selaković?

pa zar nije otisao u njemacku ovih dana ?

sad kad se i on pojavi sa svojim klanom kao igrac nece sve moci da stane u 1 sezonu serije :jerry:

  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, Godfrey said:

A mi biramo izmedju dve struje jedne stranke..nije lose, demokratija

 

Mi biramo da konačno najebe neko njihov i da se malo govna podmeću i jebu međusobno, kako bi naše analne otvore ostavili malo da odmore... A i skromni smo, ne biramo način, ne biramo sredstvo... Mi možemo samo u plus, oni baš i ne. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...