Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

4 minutes ago, levi said:

što je sad to tolika eksluziva, ljudi bliski Nebojši su u vlasti u nekim opštinama, šta je tu čudno?
 

meni jeste

do juce smo svi bili ubedjeni da vucic kontrolise apsolutno sve i do nivoa mz, sad odjednom nema niceg cudnog da postoje brojni predsednici opstina bliski slini ( a kontra vucica u tom smislu)

 

@Milošica

aman zaman, ne trazim fotografiju i jmbg tvog izvora

eventualno nesto sto bi dalo na kredibilitetu, ali na stranu to, mnogo vaznije koji su to predsednici opstina i uopste ljudi iz vlasti koji su spremni stati iza sline u sukobu sa vucicem?

 

za mene bi potvrda postojanja i jednog takvog coveka bila neverovatna ekskluziva i veleobrt koliko god nas tabloidi, a jos vise neimenovani tviter izvori ubedjivali da je tako nesto moguce

 

 

 

podsecanja radi u sukobu vucic/nikolic tomislav, radomir nikolic sin tomislavljev stao je na stranu vucica

Link to comment

svako ko je napisao više od 20 postova sa fudbalakim topicima morao je bar jednom da vidi potpis predsednika fss-a, a svako ko je uz to, završio i minimum osmi razred oš u prosvetnom sistemu sfrjota vidi da su mozak i ruka poslednji put bili u nekoj neuronskoj komunikaciji pre 35 godina 

 

 

i sad kokeza prof na etf

:rolf:

 

 

 

 

nego koji je najsmisleniji odgovor na pitanje zašto baš sada? 
šta je iniciralo ovakv odgovor

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ako je stvarno Slina predvodnik jedne od frakcija, a jeste, mislim da se zaboravlja da je njegov cale iznenada umro tokom prosle godine i da je to mozda drasticno narusilo odnose snaga.

A mozda i nema nikakve veze.

Link to comment

Вучић све контролише и на све утиче. То није супротно са тим да постоје људи који су блиски Небојши Стефановићу (условно речено његови) када се гледа контра других групација у СНС- он их је прогурао, помагао им и слично. И они ће се скоро сви одрећи Стефановића ако процене да он пропада.

 

Вучић није омнипотентна особа која зна све и у сваком тренутку, само се прави да је такав, дакле питање је и ко му даје информације, и шта му у тренутку одговара. СНС није Борг нити је Вучић Саурон.

  • +1 3
Link to comment

AV je jedino pametno (po sebe) ucinio u svom zivotu da je shvatio "svoj trenutak" i da nece biti novog i ponudu koja se ne propusta....

Sve ostalo "se samo pisalo"....

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Вучић све контролише и на све утиче. То није супротно са тим да постоје људи који су блиски Небојши Стефановићу (условно речено његови) када се гледа контра других групација у СНС- он их је прогурао, помагао им и слично. И они ће се скоро сви одрећи Стефановића ако процене да он пропада.

 

Вучић није омнипотентна особа која зна све и у сваком тренутку, само се прави да је такав, дакле питање је и ко му даје информације, и шта му у тренутку одговара. СНС није Борг нити је Вучић Саурон.

samo sto je to bitno drugacije od tvrdnje

"Ima dosta predsednika opština koji su Nebojšina ekipa. Samo što nikome u interesu nije da ne ostanu tu gde jesu, ni Nebojši ali ni Vučiću."

 

ili na stranu milosica,

(bitno drugacije) i od narativa koji se gura vec neko vreme, pojacano poslednjih nekoliko dana da u sns postoji stefanoviceva struja

 

da neki belivuk pomisli da mu ne treba vucic, vec da mu sve moze zavrsiti ministar policije mogu da razumem

 

ali da u stranci organizaciji koja ni na izbore za mesnu zajednicu ne izlazi sa nazivom organizacije ili cak imenom lokalnog kandidata, vec kao lista aleksandra vucica, e da tu postoji neko sa politickom funkcijom kome je bliskiji stefanovic od vucica mi je prilicno neverovatno

Link to comment

ili najjednostavnije svoje ljude kao predsednike opstina i(li) lokalnih odbora u sns je imao vucic pred sklanjanje nikolica

u tom smislu sam (nazalost) prilicno siguran da stefanovic nema svoje ljude na takvim mestima

 

ovo sa slinom pomalo podseca na nade koje su se polagale u seselja i razmontiravanje vucica i nikolica po povratku iz haga

i tad su se pisale bajke danima i nagadjali svi seseljevi aduti u predstojecem okrsaju

Link to comment

Ja mislim da ovde niko ne polaze nade,valjda,da ce Sone da ga srusi,bez naivnosti,molim.No,da su ovde pojedini najavili da ce ovako kako je Vucic postavio sistem neminovno u jednom trenutku poceti da pokazuje ozbiljne pukotine,to sada gledamo na delu,cak i ako se zanemari strani faktor,koji je veliki.Nikom nije prijatno ovakvo ponizavanje i mazanje govnima na dnevnom nivou,pa ni ovima oko njega kojima je napravio mnogo para i dao mnogo moci.Jos je dug put pred nama do pada,osim ako zahtevi za kosovo,srpsku ne stignu ubrzano,onda se menja dinamika na unutrasnjem planu.Barem tako ja vidim.

Link to comment

Treba uzeti u obzir da su oni negda bili deo istog kruzoka. Ono, Seselj/kasnije Toma, pa tu svi oni zajedno. Od metaforickog do bukvalnog znacenja. Kako su poceli da osvajaju vlast, zemlju i svemir, tako su poceli da se udaljavaju jedni od drugih i da oko sebe okupljaju druge ljude, ali i da svako od njih komunicira sa drugim ljudima. U takvim okolnostima ce neko porasti, kao sto se desilo sa Stefanovicem. I oko njega ce poceti da se okupljaju drugi ljudi. Odjednom, vise ne bleji zajedno ista ekipa, nego svako ima svoju. Mislim da bi S vrlo rado sebe dozivotno video kao drugog coveka, ali i da ga V nikada nije video u toj ulozi. Drugi ce biti A, pa ce biti neko mesto prazno, pa ce njih dvojica da odluce koji ce biti taj treci. U svemu tome se desava da S-u umire otac i tu je svasta moglo da se desi sto bi i na licnom planu nepovratno unistilo odnose. Imamo i S-a koji ide u Ameriku i tamo radi ko zna sta i prica sa ko zna kim. Oko obojice postoje i ko zna kakve grupice koje im pune glavu svim i svacim.

 

Pre 10 godina je malo ko mogao da pretpostavi da ce V biti apsolutni vladar Srbije dugi niz godina.

 

Sve se svodi na to ko ume najbolje da proda pricu u Vasingtonu. Ako V nanjusi makar i naznake toga, skresace svakome krila pre nego sto taj neko bude mogao bilo sta da ponudi. Ali u jednom momentu ce i neko negde odluciti da je doslo vreme za novo mesanje karata. Nije bas sve stabilokratija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...