Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

ma kakvi ne budite smešni, nije mutavi pao zbog toga što su prebili ovog lika

pa nije lik prebijen zbog samog lika..

mutavi je znao čiji je lik na koga je udario..i na čije interese.

neko je zajebo mutavog..

Link to comment

u tim krugovima se zbog toga i gine. taj prebijeni je menadžerov čovek/vojnik

 

čemu šifre. prebijeni je lik raje božovića, ne? i ne, nije poginuo zbog toga, spreman da se opkladim. ali i guess nikad nećemo saznati

Link to comment

Nisam previse upucen al mi se cini da je Rajo tek posle incidenta poceo i zvanicno da ih obezbedjuje.

 

Ona dileja Agatonovic se odusevljeno lozila na novo obezbedjenje.

 

Ili je to mozda bilo posle onog gadjanja jajima.

Link to comment

Ja sam čula da je pre mesec dana otprilike, šugavi Mutavi uhvatio šugavog Raja Božovića, maltretirao ga i vukao po ulici u centru grada.

Edited by MayDay
Link to comment

Nisam previse upucen al mi se cini da je Rajo tek posle incidenta poceo i zvanicno da ih obezbedjuje.

 

ne. onaj prebijeni ispred stadiona je rajov vojnik
Link to comment

Sto? Vidis da se uklapa sa tvojom teorijom?

 

Mislio sam da je posle ove price bilo to sa obezbedjenjem pa sam se naknadno setio da je rec o incidentu sa jajima. Jaja su bila oko desetog aprila a napad krajem aprila

Link to comment

Biografija zadnjih 5 godina mu takva da ima mnogo njih a da nemaju ni trunke žala što sad miriše cveće odozdo.

 

http://arhiva.alo.rs/vesti/hronika/janicari-demolirali-vavicev-kafic-na-karaburmi/40278

 

bile glasine da su dva bmw-a blokirale ulicu, a objašnjenje pešacima i vozačima što su hteli da prođu kolima tom ulicom bilo kratko i bez predstavljanja: policijska akcija u toku

kažu još da su odavali utisak kao da su vojni specijalci po načinu kretanja, bez žurbe, bez nervoze

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...