Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

41 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Овде је реч о кривичном предмету, не о политици. 

Ajd ne zajebavaj ... bas svako moze da dobije prostor u medijima da blati ministra 

Link to comment
51 minutes ago, Lezilebovich said:

Ajd ne zajebavaj ... bas svako moze da dobije prostor u medijima da blati ministra 

Pa nije Djuka bas svako. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

 

Zar nije moglo malo suptilnije, da se bar za javnost održi neki privid koliko-toliko fer sudskog procesa?

Zašto bi trebalo suptilnije?

Plebs će progutati ono što navedu toaletoidi nekog dana, ma koliko to bilo kontradiktorno naslovnoj strani od prethodnog. Ja ne verujem da se glasačko telo nešto interesuje za aspekt fer suđenja, oni gutaju ono što Vučić kaže tj. toaletoidi napišu.

 

 

  • +1 3
Link to comment

jedino pravo pitanje je zasto je nebojsa stefanovic jos uvek ministar

 

inace, u ovoj najavi "razotkrivanja lazi" stefanovic nijednom nije pomenuo, odnosno nije se zahvalio predsedniku vucicu

  • +1 1
Link to comment

Meni je najjače što se oni ponašaju kao da su se prekjuče prvi put sreli u sudnici, kao da niko nikad nikog nije vidio prije toga, a kamoli da su jedno drugom služili, radili zajedno i izabrali jedni druge.

Ali su skapirali da ovaj narod resetuje memoriju i briše cookies svaka 24 sata i tu činjenicu drndaju nemilice, bukvalno svaki dan nova priča, zatrpavaj (trpaj, polivaj Terzo mađijo), dok u glavi ne ostane samo kaša. Ja zapravo mislim da je to master plan.

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

jedino pravo pitanje je zasto je nebojsa stefanovic jos uvek ministar

 

inace, u ovoj najavi "razotkrivanja lazi" stefanovic nijednom nije pomenuo, odnosno nije se zahvalio predsedniku vucicu

E to. Niti je rekao da su ovo zapravo napadi na predsednika pa i na njegovu porodicu. Dosta odstupa od dosadašnjih standarda. 

Link to comment
4 hours ago, fandorin said:

E to. Niti je rekao da su ovo zapravo napadi na predsednika pa i na njegovu porodicu. Dosta odstupa od dosadašnjih standarda. 

I ja sam to uočila, ali ne radujmo se previše.

Verujem da će i on u odgovoru izjaviti ljubav prezidenteu, kao i povezati neka lica sa nekim napadima na preCednika.

 

Link to comment
4 hours ago, Time Crisis said:

Pitam se od koga je video ovo da će odgovoriti već za 48 sati :fantom:

Prvo mora da pita sefa, sta sme da kaze, koga sme da potkaci, a usput da pruzi sansu istom tom sefu da ispegla sukob ili ga produbi.

Link to comment

Posebno interesantan deo intervjua je zdušna analiza slučaja Jovanjica za interese Koluvije, naravno.

I optužba da Slobodan Milenković (Sentin sin koji je navatao Koluviju) valja drogu.

 

Obraćajući se roditeljima Belivukovih žrtava:
“Moram ovde da vam delom pojasnim i moju ličnost. Rekla sam vam već više puta: ja sam emotivac, iako ne delujem tako. Ja sam jedna vrlo fragilna, vrlo ranjiva struktura ličnosti. Verujte. Ja ne bih mogla da spavam, mirno da spavam da mi savest nije apsolutno čista. Apsolutno. Inače moja uverenja su do te mere rigidna na temu nečijeg života da sam ja izrazit protivnik i abortusa i eutanazije.”
 

Sociopata boktemazo. Al naučila tekst, mašala. Malo i previše savršeno naučila. A premalo emotivnog povezivanja i pogrešan govor tela za poruke koje saopštava.

Edited by pt 2.0
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Ово за Јовањицу је очигледно у функцији одбране Колувије кога исто брани Ђука. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...