Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ona je okrivljena. Okrivljeni, ako se ne brane cutanjem, moraju da daju odbranu tako da ne budu osudjeni. Šta ste očekivali da kaže, jeste istina je. Plus mora i politički da se opere - zaštiti. Procenila je da joj je to dobra i politička i krivična odbrana. Jeste, radila sam to ali mi je naredio ministar, zli Neša Slina.

  • +1 2
Link to comment

Meni je prvi impuls i misao kad hod krenem da čitam vijesti iz unutrašnje politike "ala nam bacaju kosku, očigledno praznog hoda previše pa daj da se nešto priča"

Ono, šta koji kurac sad nešto Neši namještaju, do sad su ga mogli oladiti deset puta. I na kraju naravno neće biti ništa.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

 Jeste, radila sam to ali mi je naredio ministar, zli Neša Slina.

 

Naravno neko s 2g mozga bi trebalo i da se zapita šta za sve to vreme radi ministrov šef, al taj film nećemo gledati

Edited by Time Crisis
Link to comment
29 minutes ago, Time Crisis said:

 

Naravno neko s 2g mozga bi trebalo i da se zapita šta za sve to vreme radi ministrov šef, al taj film nećemo gledati

Овде је реч о кривичном предмету, не о политици. 

Link to comment

Njenom srceparajućem intervjuu malo kvari poso to što ona sama izgleda, zvuči i ponaša se kao psihopata. I što je dosta očigledno da laže.

 

Ne vidim u ovome ništa različito od intervjua Koluvije, nakon što je sklopio pakt sa SNS (Djuka advokat).

 

Jedino me onako lično zanima, da li Hrkala ima i pravog advokata, nekog koji zaista zna posao, ili se oslanja samo na Djukinu stručnost?!

 

I još me zanima - kako će skončati Stefanović, a kako Hrkala?

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Овде је реч о кривичном предмету, не о политици. 

 

Coveku sa cekicem sve izgleda kao ekser..dragi pravnice :)

 

Ja pola svojih pez bombona ulazem na to da nema ovde krivicnog predmeta..ovo je sve politika, tacnije politicka predstava..koja ce se zavrsiti kada i kako to glavnom akteru bude odgovaralo.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

svakog čuda tri dana dosta

biće gurnuto pod tepih i voila

 

sve je ovo farsa nečega što bi trebalo da bude država

Upravo ovo, zamazivanje očiju standardnim SNS manirom, proizvodnjom seksi tabloidnih priča da se ne bi mislilo o ozbiljnim temama

Link to comment
Just now, SNARC said:

 

Coveku sa cekicem sve izgleda kao ekser..dragi pravnice :)

 

Ja pola svojih pez bombona ulazem na to da nema ovde krivicnog predmeta..ovo je sve politika, tacnije politicka predstava..koja ce se zavrsiti kada i kako to glavnom akteru bude odgovaralo.

Pa ima krivičnog predmeta. Ona je okrivljena i pocelo je sudjenje. Možda će biti oslobođena, možda i neće. Zavisi i od politike, ali i politički stav zavisi i od stava javnosti koji se formira i javnim nastupima i izvestajima sa sudjenja. Nije bas sve tako jednostavno - biće kako Vučić odluči ali kako će on odlučiti ne zavisi samo od toga kako mu se ćefne…

Link to comment

Ali zašto ovako javno sa sve Djukom kao advokatom? Šta dobijaju ovim?

Zar nije moglo malo suptilnije, da se bar za javnost održi neki privid koliko-toliko fer sudskog procesa?

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...