Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 minute ago, Tale said:

@SNARCNe treba da žalimo ali ovo je ono što nazivamo crtanjem mete na čelo.

Kao da su objavili nagradu za ubistvo.

 

Ovaj je budala ako do sutra ne zapali bez traga.

 

Da Slina nema nesto veoma jako u svojoj slamarici odavno bi on ili plivao sa ribama ili bio samleven..

 

Ne bojim se sa za Slinu, ne mogu mu nista. Ne znam samo sta postizu aktivacijom ovog slucaja opet..sta su opet zasrali

Link to comment
54 minutes ago, SNARC said:

 

Da Slina nema nesto veoma jako u svojoj slamarici odavno bi on ili plivao sa ribama ili bio samleven..

 

Ne bojim se sa za Slinu, ne mogu mu nista. Ne znam samo sta postizu aktivacijom ovog slucaja opet..sta su opet zasrali

Da ima nešto tako jako, kontam da ga ne bi ni ovako čačkali.
Nisam uopšte načisto šta da mislim o celoj toj priči.

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, mraki said:

Da ima nešto tako jako, kontam da ga ne bi ni ovako čačkali.

Kao u onom vicu sa zekom i doktoratom  - bitno je ko ti je mentor. 
 

 

  • +1 1
Link to comment

Slina verovatno ima ledja koja ga sa jedne strane čuvaju a sa druge sprečavaju da se povuče i sa Vučićem napravi deal a la Toma. Tako da će ga ga do daljnjeg bockati i pljuvati dokle mogu, ali mu neće faliti ni dlaka sa glave a vala ni funkcija. Slično kao sa Zoranom.

 

A kada krene pad eto njih kao prvih preletača, svedoka i žrtava SNS režima.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Da ima nešto tako jako, kontam da ga ne bi ni ovako čačkali.
Nisam uopšte načisto šta da mislim o celoj toj priči.

 

Čačkanje može da se eventualno računa ako ga uhapse, ovo da ga neko proziva preko novina smo već gledali x puta

Link to comment

Malo je tužno koliko glupu priču prodaju. Ne seti se ovaj voditelj da je pita ko li je sprovodio tu medijsku satanizaciju, ali bi verovatno i to rekla da je bio slina.

 

Ustvari je i sama rekla kakav je sada zvaničan plan i program

 

"Treba da uzmemo sve ove medijske napise o meni, odstranimo 20 odsto potpunih neistina, i za onih preostalih 80 odsto umesto mog imena stavimo ime Nebojše Stefanovića i tada ćemo doći do istine".

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je uvlačenje ovde bolje sažeto:

https://www.blic.rs/vesti/hronika/prisluskivao-vucica-stitio-velju-nevolju-dijana-hrkalovic-opsirno-o-nebojsi/840jz82

 

Plus naslovna ilustracija sa prstom na obrazu: "Keve mi nerotkinje..."

 

Npr.

Preplakala sam dane, noći i nedelje. Srce mi je prepuklo. Toliko dvljenje i poštovanje osećam prema predsedniku da su mi ti navodi naneli neizreciv bol. Na stranu moje divljenje i poštovanje prema predsedniku, na stranu što je on prepošten, taj čovek, evo gledam vas u oči i kažem, jedini mi nikada ništa nije tražio. I onda, sve i da hoću, šta da kažem protiv njega? 

 

Stefanović nije podnosio Andreja Vučića, koji je jedna dobra i neiskvarena duša, i da se trudio da mu zagorča život na svakom koraku.

Edited by klimt
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

A jel se bacala po kolima Saleta Mutavog, sa sve frisko ubijenim sopstvenikom unutar vozila, zato sto je Nesa naredio tako..unajmio je kao narikacu ? 

 

Zemlja lopuza i kurvetina.

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...