Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

organizovani kriminal u srbiji = hard'n'heavy dame od stila šoping i udešavanje ja ovo moram posedovati napućena srbija skijaški prusluk bend lepše je sa sepulturom zebre i bizoni advokatura...  :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Je li ovo Malešić sam sebi napisao pangerik™ iz pritvora ili mu je žena glodur rahmetli devedesetdvojke, pošto ovoliku zaljubljenost ja ne znam da li možemo očekivati od nekog ko to radi samo za pare.

  • +1 2
Link to comment
Je li ovo Malešić sam sebi napisao pangerik[emoji769] iz pritvora ili mu je žena glodur rahmetli devedesetdvojke, pošto ovoliku zaljubljenost ja ne znam da li možemo očekivati od nekog ko to radi samo za pare.
Preneto sa portala 24sedam...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Bukvalno su mu naručili oslobađajuću presudu u medijima par dana posle hapšenja, ovo je i za naše standarde presedan. I stavili metu na čelo liku koji je odgovaran za hapšenje.

Link to comment
On 8.4.2022. at 14:20, mraki said:

Kad su već fotke izazvale ovoliku pažnju, evo i snimka tog laganog ženskog hoda… :lolol:

Deluje baš nekako umiljato, mica mawa.

 

 

 

 

  • Haha 7
Link to comment

Kako navode "Novosti", Šarić je osumnjičen za organizovanje kriminalne grupe koja je činila najteža krivična dela.

 

Kako Novosti navode, Šarić je sve poslove obavljao sa pet telefona, od čega su dva bila satelitska, i Skaj aplikacije, i to još u vreme dok je bio u pritvoru.

 

Sa Skaj platforme je skinuta cela komunikacija, i prema nezvaničnim saznanjima, reč je o organizovanju nekih ubistava na teritoriji Srbije i Crne Gore.

 

Nakon saslušanja u SBPOK-u, Šarić bi trebalo da bude prebačen u Specijalni sud.

 

Kako navodi Tanjug, reč je o potpuno novim krivičnim delima, a ne o onima za koja je optuživan.

 

Kako se navodi, hapšenje Uroša Mišića povezano je sa hapšenjem Darka Šarića. U toku su velike policijske akcije na teritoriji Beograda.

 

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Kako se navodi, hapšenje Uroša Mišića povezano je sa hapšenjem Darka Šarića. U toku su velike policijske akcije na teritoriji Beograda.

 

Opet je uhapšen? Po koji put do sad?

Hoće li i dalje da se fura kampanja Pravda za Uroša?

(retoričko pitanje) :fantom:

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...