Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

10 minutes ago, theanswer said:

 

Sale je bio malo drugačiji, nikako veći bilmez. 

 

A Kristijan je sitan kriminalac, nema on veze sa nekim jačim stvarima. 

 

Neki ljudi nikad neće poverovati da ovaj nije Vučićev čovek, ne znam koliko im dokaza još treba?

ako je neko oslobođen uprkos gomila dokaza, teško je poverovati da nije režimski čovek. e sad, verujem ti da nije vučićev, ali da li je velika razlika ako je stefanovićev ? 

 

i ovo je možda više za sns temu, da li je moguće da stefanovićev pad počinje od kad mu je tatko stradao od korone ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Nije Nevolja tako naivan lik. Raspolaže ozbiljnim sumama novca, vozi se u blindiranim džipovima, zarobljava ljude po gradu i snima ih bez ikakvih posljedica...

U svakom slučaju neće dugo.

 

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

ako je neko oslobođen uprkos gomila dokaza, teško je poverovati da nije režimski čovek. e sad, verujem ti da nije vučićev, ali da li je velika razlika ako je stefanovićev ? 

 

i ovo je možda više za sns temu, da li je moguće da stefanovićev pad počinje od kad mu je tatko stradao od korone ?

 

pa vidiš da režimski mediji već mesec dana pričaju kako je oslobođen i o konekciji sa hrkalovićkom... a ko je rekao da je razlika.. mislim jeste razlika, ali ono.. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Nije Nevolja tako naivan lik. Raspolaže ozbiljnim sumama novca, vozi se u blindiranim džipovima, zarobljava ljude po gradu i snima ih bez ikakvih posljedica...

U svakom slučaju neće dugo.

 

 

naravno da nije naivan, to što je čovek uspeo za tako kratko vreme u tim krugovima je baš ono zanimljivo.. prešao igricu bukvalno. 

Link to comment
26 minutes ago, theanswer said:

 

Sale je bio malo drugačiji, nikako veći bilmez. 

 

A Kristijan je sitan kriminalac, nema on veze sa nekim jačim stvarima. 

 

Neki ljudi nikad neće poverovati da ovaj nije Vučićev čovek, ne znam koliko im dokaza još treba?

ciji je covek?

Link to comment

uđi na instagram bilo koje princip stranice u poslednjih x vremena samo prozivaju vezu cigana i vučića npr. tipa okače sliku mareta i vučića i puste pesmu doberman, ludilo je šta se dešava :D 

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:
jel velja bio osumnjičen za ono ubistvo kod fontane demira jukića ili je to bio mutavi?

To su bili cigani

pa i ovi su cigani

:fantom:


 

 

posle ansverovog odgovora sam malo prevrteo film, neke stvari prosto ishlape. ko će to sve da pohvata

Link to comment
47 minutes ago, ultra plasticni said:

Taj sukob slina-vucic... to ne postoji, predstava za narod

Slažem se

Stvarno mi teško da zamislim da je Stefanović bilo kakav faktor u ovoj zemlji

I ne znam na osnovu čega se iznosi ta teza osim onog ma vidi im se po faci

Nije bio na slavlju Sns-a,pa otac mu je bio na samrti, nije teško zaključiti da je tada bio po bolnicama 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...