Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

50 minutes ago, pt 2.0 said:

:ohmy: bože... nisam imala blagog pojma.

sve što znam je da je bio navijač rada prvobitno, pa sam zato tripovala da je poreklom iz niša.

užasno. 

 

Razocaran sam u tebe..kao u poznavaoca podzemlja i kao u poznavaoca domaceg fuzbala.

  • Tužno 1
Link to comment
53 minutes ago, Moonwalker said:

Radnicki je iz Nisa

 

52 minutes ago, Lena said:

FK Rad je iz Beograda, FK Radnički je iz Niša...

 

@Moonwalker bila brža :)

 

ako znate odakle je fk radnik proglašavan vas za moderatorke na sportu

 

:happy:

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ako znate odakle je fk radnik proglašavan vas za moderatorke na sportu

 

:happy:

Ih, sad ti ne bih rekla ni kad bih znala, samo mi još moderacija sporta fali :happy:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ako znate odakle je fk radnik proglašavan vas za moderatorke na sportu

 

:happy:


Krstenica zuti, nema sanse da izvucem to iz malog mozga, a necu da guglam.
 

Fala, neka :laugh:.

 

Edit: U poverenju citam tamo na sportu ponesto. Nemam zivce za ostale medije.

Edited by Moonwalker
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

 

 

imam jedno potencijalno mnogo glupo pitanje: koje su šanse da je belivuk ubio saleta mutavog? :blush:

 

Nula. 

 

1 hour ago, pt 2.0 said:

 

 

 

zbog čega su janjičari nakon ubistva mutavog promenili naziv u principe?! čemu to?

 

Oni nikad ni nisu bili janjičari, bili su alkatrazi u početku, a zastavu janjičari su nosili iz sprdnje, kao većina njih nije navijala za Partizan ranije, suprotne strane ih prozivale za to, pa ih oni trolovali. Onda su u nekom momentu samo odlučili da naprave otklon od te sprdnje, tu su zastavu valjda i zapalili, kao novi početak od kad su eliminisali svu konkurenciju sa ostalih tribina a i sa svoje. Pa su postali principi jer se "stvari rade iz principa". 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, pbg12345 said:

 

 

elem, negde sam anleteo na drugaciju potencijalnu verziju tog dogadjaja, nisam u potpunosti siguran, ali mislim da je teorija bila da je valjda slucajno aktivirao bombu otac

 

Ja znam sta sam cuo od drustva u to vreme, neki su znali Veljine roditelje. Nije bilo slucajno, otac nije bio u vinklu otkad se vratio sa ratista 91 i doneo bombu u kucu. Navodno se svastika bacila preko Velje da ga zastiti. 

 

 

Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ako znate odakle je fk radnik proglašavan vas za moderatorke na sportu

 

:happy:

Iz mog rodnog sela (u Srbiji).  :D 

Koliko znam ovaj iz Bjeljine je najveći FK Radnik u bivšoj SFRJ. U Požarevcu je Mladi Radnik

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, duma said:

Iz mog rodnog sela (u Srbiji).  :D 

Koliko znam ovaj iz Bjeljine je najveći FK Radnik u bivšoj SFRJ. U Požarevcu je Mladi Radnik

:hail:

 

Link to comment

Da li ovo Stefanovič šalje signale da je još uvek jak i da su se malo zajebali

Quote

Nekadašnji pripadnik Odeljenja Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) za tajno praćenje Milan Dumanović izjavio je da je Aleksandar Vučić "Dijanu Hrkalović nametnuo Nebojši Stefanoviću", kao i da je s funkcije u policiji smenjena na zahtev američkih službi, jer su znali da pomaže "kavačkom klanu" u kriminalnim obračunima.

 

Quote

Šokantne tvrdnje potpredsednice Stranke slobode i pravda Marinike Tepić o tome da je aktuelni ministar spoljnih poslova Nikola Selaković terao jedinog osuđenog policajca u slučaju Savamala da prizna krivicu u zamenu za legalizaciju porodične kuće, očigledno nisu bile dovoljno inspirativne za beogradska tužilaštva, koja ne samo da nisu proverila ove navode, već nisu sigurni ni gde se predmet o najvećoj aferi aktuelne vlasti uopšte nalazi.

 

Da se razumem, naravno da ne mislim da Marinika ima direktne veze sa Stefanovićem, ali je sigurno neko iznutra ukaza na ovu legalizaciju

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

https://www.krik.rs/tragovima-sove-vojni-obavestajac-iz-jovanjice-i-ranije-povezan-sa-organizovanim-kriminalom/

Vujisić je sa nekoliko policajaca i radnika Bezbednosno-informativne agencije (BIA) optužen da je štitio Koluviju, ali je, za razliku od njih, izbegao hapšenje i nalazi se u bekstvu.

KRIK-ovo istraživanje otkriva da je Vojnoobaveštajna agencija više od dve godine tolerisala Vujisićevu upletenost u kriminal. On je čak i napredovao nakon što je osuđen za utaju poreza, a posao je izgubio tek u januaru 2020, nakon hapšenja Koluvije i bekstva iz zemlje. Otpušten je jer se pet dana zaredom nije pojavljivao na poslu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...