Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ja imao poslom neke "susrete" sa njima...

Izgledaju na utisak kao da su u nekoj "sivoj zoni" , svakako onako malo te jeza podiđe.

Opet to tamo je potpuni horor. Toliko je sve isprepletano, da kad su ovi murijaši iz BG hteli da dignu neke dilere , ni reč nisu rekli lokalnoj muriji , baš nikome.

Lokalni panduri bili u šoku kad su ovi upali u grad sa džipovima.

Nama je jedan iz udruženja pokazivao snimke , gde 15 minuta posle prijave u muriji za stanove koji su štekovi, lokalni dileri prazne stan i sklanjaju robu...

Naravno da je procvetalo kad su kopovi imali velike otkupe zemlje i kinta se upumpala...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Evo malo nenavijackog organizovanog kriminala, iz unutrasnjosti.

 

 

 

 

 

 

 

Vecina ekipe je odlezala po par godina, najvise valjda 6, i sad imaju mnogo glavnih kafica i lokala po gradu, kladionicu, teretanu, navodno prave i hotel. Jedan od navedenih u drugom tekstu, s kojim se kao znam, me zvao nedavno da radim u kladionici kod njih :D Javna je tajna i da je vodja ekipe jako blizak sa jednim uticajnim politicarem, sto je valjda uslov da bi se moglo baviti takvim stvarima... Uglavnom, manje vise se sve zna ali eto, to nekako ide, izborili se ljudi za lagodan zivot i pored svih prepreka  :)

Link to comment

Jeste da se vracam na navijacke grupe, ali mi je dosta zanimljivo da Kurir krece tu ozbiljno da busi. Prvo sa Mutavim, pa sa ovim tucama po klubovima a sad i po Zandarmeriji.

Edited by *edited by mod
Link to comment
ovo je sve čudno.ovaj što je popio klasični je šef nekog mnogo opakog klana 'amerika' a neka navijačka bilmezina ga prvo baci u komu, onako usput šutne u glavu i još mu prebiju obezbeđenje..mislim čudi me,kad su tako opaki,kako nisu došli isti dan i pobili ekipu koja ih je onako isponižavala.jako čudan klan..
Link to comment

i ko je sad vodja partizanovih navijaca krimos broj 1 na jugu?

cije ime sledece da ocekujemo u vestima?

 

nesto mi ovi pomocnici mutavog ne ulivaju poverenje u smislu da poseduju taj 1 intelekt potreban za prvog medju jednakima

Link to comment

 

Ti Tojagici super momci, iz cestite porodice, mamika im snajderka fina zena i nema nikakve veze sa vladajucim garniturama. Mogao bih trac da bacam do ujutro, ali jedan koji je na mene ostavio jak utisak - Secam se scene od pre 15ak godina dok sam picopevcio po Lacarku, prisustvujem prijateljskoj raspravi dve struje SPOa, i prvi put video kako izgleda termin "udario ga i izuo iz patika", i kako covek dobija noz u srce(i prezivljava). Akteri, Tojagic mladji i mladji brat nekadasnjeg nacelnika sremskog okruga. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...