Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Upravo to, bliskost jednoj od te dve grupe je i njega koštala. Samo ovaj put je kontra banda.

 

Biće sad i na jugu zanimljivo. Mislim da jangeri sad preuzimaju.

Edited by Godfrey
Link to comment

osveta za drukanje (N1)

 

nije nemoguće. kada je bila jedna od onih tekmi u železniku protiv zvezde, domaći navijači su bacali neke flajere među gostujuće sa kopijom neke izjave iz policije gde je dotično pevao za sve pare

Link to comment

Nevezano za Slinu i histerisanje.

Ljudi koji su , da kažem "kopali" te krimi veze po regionu su mi govorili da " okreni, obrni sve završi dole, mićunović, Nikšić i onda udariš u zid..."

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Kad Slina najavi ne moža da omane

 

Osumnjičeni za saučesništvo u ubistvu navijača "Partizana", Aleksandra Stankovića, pušten je iz pritvora jer nema dokaza da je učestvovao u ovom ubistvu.

Link to comment

po isteku zadrzavanja od 48 sati lika su pustili :D otprilike znaci da nisu imali ama bas nista nego su pokupili nekog za koga su mislili da zna nesto i da ce progovoriti. ocigledno nije.

 

sledeci korak je slusanje telefona pa ako neko nesto lane, eto. nista oni ne znaju.

Link to comment

S tim da mislim da nije istinit uvrezeni stav da ga je Sluzba™ instalirala na jug, vec da su u nekom trenutku skapirali sta mogu s njim da zavrse. Njega je valjda celavi Dzoni dovukao kao obezbedjenje kad se alkatraz ekipa osula, a njemu ostali brojni neprijatelji, samo sto su dovucena gospoda ubrzo skapirala da im ovaj uopste nije potreban - verujem da je negde u tom periodu uspostavljen kontakt. A otkud sad on u ovim resetanjima, to je mnogo zanimljivije pitanje.

 

kolko ja znam, oni su razmontirali taj znackatraz.

Link to comment

jel ovaj instaliran na jug za vreme dacica ili sline na celu MUP

 

sudeci po ovom klipu, transfer je odradjen u prolece 2013e

 

 

 

 

edit. nije bog zna kolko bitno ko je tad bio ministar. znackatraz je bio prasetov, a ovi su yeniçeri od velikog zlog vuka...

Edited by nautilus
nema navijackih klipova na ovom forumu
Link to comment

-1

 

objašnjeno je kako je došlo do promene na tribini u postovima na prethodnim stranama

 

takođe nema nikakve potrebe da bi se "radi utvrđivanja činjenica" o jednoj kriminalnoj grupi plasiraju klipovi druge kriminalne druge

Edited by theanswer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...