Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ništa novo da Mićunović, Šaranović i ostali ovde vedre i oblače, ali isto tako mi nije prijatno kad čujem da će Vučićevci da idu u čistku u policiji i/ili tužilaštvu. Koliko sam razumela već su ovog leta razmontirali razne kadrove postavljene nakon petog oktobra.

Link to comment

Pa mozda i nisu samo cirkuzanti, moguce je da salju poruku onom koji im je tako beskrupulozno overio pseto. Samo ne znam ko bi to uopste mogao da bude. Jedino ako je Niksic nesto reagovao, ali mi to nema smisla, ili Zemunci, ali ni njima ne odgovara da opet skrecu paznju na sebe...

Link to comment

Onoliko Slinino 'ljuto' lupetanje je svakako bilo slanje poruke/poruka, jer je pominjao da će da zabranjuju ulazak i izlazak iz Srbije, da nije Beograd prćija, a usput i prozvao Crnu Goru da je baza kriminalnih klanova i ubica... Svašta je rekao.

 

Sa druge strane tu je i Informer koji je već prijavio da je mutavog ubio Pink Panter :)

Link to comment

... Blic je sad povezao te Pink Pantere sa atentatorima na Milana Beka :D

 

... a nastavlja dalje i Kurir, ali u drugom pravcu jer je tamo sad ovo na 'sportskim' stranama u rubrici "Porodična tragedija" pa se ističe kako je Sale Mutavi jedan dobar dečko i uzoran radnik koji je bio veran jednoj istoj devojci, svojoj verenici, punih 11 godina  :wub:

 

Zaključavajte topik o organizovanom kriminalu i ratu protiv njega - ministar, vlada i mediji su završili sa ovom temom... nije lepo čačkati ono što se ne čačka u Vučićevoj Srbiji i uticti na cash flow  :fantom:

Link to comment

Objašnjenja sa Pink Panterom po ugledu na Gorana Matića kad je dezavuisao sa "Paukom". Te Pauk je čedo francuske obaveštajne službe, te pauk planira atentat na Slobu, te ubijali po Srebrenici i Kosmetu... a kulminacija bila izjava da im je specijalnost bila egzekucija kamionom natovarenim peskom i doda: imali su četiri pet takvih egzekucija.

Link to comment

Videh konferenciju gde Slina polazi u rat... izgledalo je kao da je mafija ubila visokog državnog policijskog službenika i ličnog prijatelja ministrovog, pa sad kao svi kreću u konačni obračun.

Cirkuzanti.

 

cini mi se da nisi daleko od istine.

 

nije on na svoju ruku prijateljski razgovarao sa vazurom, a pri tom je i prilicno jeftino prosao u onoj nagodbi sa tuzilastvom. uopste me ne bi cudilo da je bio drzavni sluzbenik.

Link to comment

cini mi se da nisi daleko od istine.

 

nije on na svoju ruku prijateljski razgovarao sa vazurom, a pri tom je i prilicno jeftino prosao u onoj nagodbi sa tuzilastvom. uopste me ne bi cudilo da je bio drzavni sluzbenik.

 

jok, držaće par ljudi celu južnu tribinu zato što nemaju nikakvu vezu sa biom i policijom. da se ne zajebavamo.

Link to comment

cini mi se da nisi daleko od istine.

 

nije on na svoju ruku prijateljski razgovarao sa vazurom, a pri tom je i prilicno jeftino prosao u onoj nagodbi sa tuzilastvom. uopste me ne bi cudilo da je bio drzavni sluzbenik.

 

 

Apsolutno bi bilo nemoguce ni pola sto je radio da nije bio drzavni sluzbenik. To se cak nije ni dovodilo u pitanje, vise je onako bila javna tajna.

Link to comment

S tim da mislim da nije istinit uvrezeni stav da ga je Sluzba™ instalirala na jug, vec da su u nekom trenutku skapirali sta mogu s njim da zavrse. Njega je valjda celavi Dzoni dovukao kao obezbedjenje kad se alkatraz ekipa osula, a njemu ostali brojni neprijatelji, samo sto su dovucena gospoda ubrzo skapirala da im ovaj uopste nije potreban - verujem da je negde u tom periodu uspostavljen kontakt. A otkud sad on u ovim resetanjima, to je mnogo zanimljivije pitanje.

Link to comment

S tim da mislim da nije istinit uvrezeni stav da ga je Sluzba™ instalirala na jug, vec da su u nekom trenutku skapirali sta mogu s njim da zavrse. Njega je valjda celavi Dzoni dovukao kao obezbedjenje kad se alkatraz ekipa osula, a njemu ostali brojni neprijatelji, samo sto su dovucena gospoda ubrzo skapirala da im ovaj uopste nije potreban - verujem da je negde u tom periodu uspostavljen kontakt. A otkud sad on u ovim resetanjima, to je mnogo zanimljivije pitanje.

 

otrpilike tako. nije njega džoni dovukao kao obezbeđenje, imao je džoni svoje privatno obezbeđenje, ovaj je više dovučen da ojača alkatraz ekipu, mislim da je došao preko sime srbije. onda je u jednom trenutku shvatio kako stvari stoje i to je bila prekretnica. što se tiče njegove uloge u rešetanjima to ne bih znao, ali znam npr da je na sličan način stradao negde pre ili posle dunjića onaj ševo, on se motao sa delibašićem koji je bio hitman cg mafije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...