Jump to content
Hamlet Strašni

Predsednički izbori u Srbiji 2017.

There can be only one!  

222 members have voted

1. 1. Ko će biti predsednik Srbije_

• Tomislav Nikolić
      22
    • Aleksandar Vučić
      41
    • Ivica Dačić
      2
    • Vojislav Šešelj
      5
    • Vuk Jeremić
      17
    • Saša Janković
      90
    • Kandidat SNS
      12
    • Kandidat Dveri
      5
    • Boris Tadić
      11
    • Neko sasvim drugi...
      12
    • Saša Radulović
      5

Recommended Posts

Malvo

Mozda sam previse optimista, ali mislim da su preterali sa potcenjivanjem ljudi.

+1000

Besmisleno je ovo raditi po Beogradu i Novom Sadu, tu su ljudi vec uglavnom opredeljeni i relativno informisani. Ovim moze samo da istera na izbore apstinente koji ce iz inata glasati za Jankovica ili neku drugu opoziciju (ukljucujuci i Seselja, nazalost).

Kakvi su ovo banditi, sunce ti jbm.

Filozof manijak

Makar da vlasnike automobila izvuce na biralista....

Prokleto Djubre

Hella

Kakvi su ovo banditi, sunce ti jbm.

pa kako smo to mogli znati ipak smo morali nekako da ih nečinjenjem pripustimo na vlast pa da vidimo

u potpisu

NAJVEĆE BUDALE IKADA  :fantom:

MayDay

Bila sam danas malo kod kozmetičarke i tamo se sjatile razne žene. Bila jedna trudna koja izgovara stvari poput "ako bude devojčica onda neka bude škorpija, ali ako je dečak volela bih da se rodi ranije pa da bude vaga" i ta je za Belog samo jako. Još jedna je bila koja je tražila da joj se nokti mažu u belo kad sutradan bude išla da zaokruži Belog na listiću. Hajp je stvaran!

levi

Pa žene. Biraju najatraktivnijeg, neće sigurno za usukanog Radula i dosadnog Jankovića  <_<

mraki

Istina živa, ne znam ni sam više koliko ljudi me pitalo za njega. Glasaće cele njihove porodice, društvo... Neki i ozbiljno imaju velika očekivanja i nade da može ući u drugi krug i pobediti.

Ja naravno, ne govorim da i nisam baš neki fan, samo ponavljam ko papagaj da izlaze u što većem broju i glasaju za bilo koga osim Vučića. Ne bi me čudilo da prebaci i 10%, ali nikako ne bih voleo da on bude taj koji će u 2. krug umesto Janovića. Nadam se da to ipak nije realna opcija.

Edited by mraki

InvisibleLight

Bila sam danas malo kod kozmetičarke i tamo se sjatile razne žene. Bila jedna trudna koja izgovara stvari poput "ako bude devojčica onda neka bude škorpija, ali ako je dečak volela bih da se rodi ranije pa da bude vaga" i ta je za Belog samo jako. Još jedna je bila koja je tražila da joj se nokti mažu u belo kad sutradan bude išla da zaokruži Belog na listiću. Hajp je stvaran!

:lolol:

:heart:

renne

Ekipa penzionera, 37.blok, jedan ubeđuje Vučić je siguran, šta vam je, jedan uleće i Hilari je bila sigurna, videćemo tu sigurnost sutra. Ovaj prvi prebledeo

Majo

Ekipa penzionera, 37.blok, jedan ubeđuje Vučić je siguran, šta vam je, jedan uleće i Hilari je bila sigurna, videćemo tu sigurnost sutra. Ovaj prvi prebledeo

:lolol: Harms

freakns

:lolol:  :lolol:  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Блок_64

Није ово зезање са белим.Невероватна је маса људи која ће гласати за њега.

radisa

Ok, pređite na PBP topik....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...