Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

 Budućnost je daleko najsposobnija da napravi brejk u Pioniru, ne znam zašto se oni priželjkuju. Pride, u plej of seriji ne gube u Moračii. Provereno. EL će da tankuju. 

Link to comment
3 minutes ago, fandorin said:

 Budućnost je daleko najsposobnija da napravi brejk u Pioniru, ne znam zašto se oni priželjkuju. Pride, u plej of seriji ne gube u Moračii. Provereno. EL će da tankuju. 

pa ako debeli govnar ostane u rosteru(kao sto ce i ostati), nas bi i partizan izbacio iz polufinala..

s druge strane, na 2 dobijene i pogotovo u periodu kad ce imati preklapanje sa el tekmama(bez obzira na tankovanje), daleko da imamo vise sanse za proci ih, nego kasnije u finalu na tri dobijene..

suma sumarom, ako ih ne bi dobili na 2 dobijene, svakako ne bi ni imali sta da trazimo u seriji od 3 dobijene #quickmaths

Link to comment
12 minutes ago, fandorin said:

 Budućnost je daleko najsposobnija da napravi brejk u Pioniru, ne znam zašto se oni priželjkuju. Pride, u plej of seriji ne gube u Moračii. Provereno. EL će da tankuju. 

 

Nema to veze sa nekim priželjkivanjem. Ako pričamo o tome, idealno bi bilo da ih ne vidimo ni u polufinalu, ni u finalu :)

Realistično, isti ti tuki dal će te izbace u polufinalu ili finalu (pošto jesu najkvalitetnija ekipa na papiru). Nema više 2 mesta u EL, pa da se juri bar finale

A best of 3 ili 5, jednostavno matematika, malo veće šanse navatati ih za jedan brejk

 

Kakva 2 šuta za 3 :laugh:

Edited by Garnirung
Link to comment

ona nesportska je bila stvarno nešto... jbt kako ih nije sramota da gledaju snimak i ono da dosude. cedevita maestralno odigrala završnicu, imali su više puta defanzivni skok za pobedu

Link to comment
18 minutes ago, theanswer said:

ona nesportska je bila stvarno nešto... jbt kako ih nije sramota da gledaju snimak i ono da dosude. cedevita maestralno odigrala završnicu, imali su više puta defanzivni skok za pobedu

 

    Katastrofa, mada nije imao ko da skoči, Murić i Cook protiv Goge, Baja ne računam. 

    Što se završnice tiče to je Cedevita, sve zavisi od 2 igrača, a da prvi pištolj Kanzasa nije takav kauboj bio bi najbolji igrač u Evropi. 

Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

 

    Katastrofa, mada nije imao ko da skoči, Murić i Cook protiv Goge, Baja ne računam. 

    Što se završnice tiče to je Cedevita, sve zavisi od 2 igrača, a da prvi pištolj Kanzasa nije takav kauboj bio bi najbolji igrač u Evropi. 

 

jeste, ali i stipanovićev peti je došao iz skoka. bilo je i dugačkih odbitaka, gde igrači spolja nisu navikli da grade, ali jbg to je njihov problem, nek grade. imali su utakmicu u rukama. 

 

nije mi jasno kako ovog pukla neko nije otkinuo negde od batina, čovek bukvalno prkosi ovom prostoru, ne može se reći da nema muda

Link to comment
16 hours ago, fandorin said:

Prva utakmica polufinala će biti izuzetno psihološki zahtevna, komplikovana i teška, ja bih prosto izbegao najkvalitetnijeg protivnika, ali šbbkbb... 

 

Ne treba sumnjati da će Tomić tu pripremu odraditi vrhunski.:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
4 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Ne treba sumnjati da će Tomić tu pripremu odraditi vrhunski.:fantom:

 

    Psihologija nam i nije šljakala loše do sada, mene muče neke druge stvari.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...