Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

14 minutes ago, samo_opusteno said:

Nijednom nisu promenjene propozicije da bi Zvezda igrala EL. Ali to je bradilko, misli da ako slaze 100 puta to postane istina.

A i lepo sto si theansweru objasnio neke stvari koje previdja.

 

 

ne previdjam ja nista. ti si zaslepljen pa ne vidis razliku izmedju jednog stava koji moze ili ne moze biti tacan i odvratluka da ljude u raspravi nazivas retardima bolesnicima i nakazama. 

Link to comment
 
ne previdjam ja nista. ti si zaslepljen pa ne vidis razliku izmedju jednog stava koji moze ili ne moze biti tacan i odvratluka da ljude u raspravi nazivas retardima bolesnicima i nakazama. 

U pravu si, on koristi termine "culo mirisa", podlaci, nedruzenje u RL...
Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Nijednom nisu promenjene propozicije da bi Zvezda igrala EL. 

 

Kako nisu?

Kad su se Coki i Lisac dogovorili™ da igrate umesto raspale Cibone, to ne racunas ili vam i to pripada po zasluzi™

Link to comment
Kako nisu?
Kad su se Coki i Lisac dogovorili[emoji769] da igrate umesto raspale Cibone, to ne racunas ili vam i to pripada po zasluzi[emoji769]

Kome su trebali da daju?
Link to comment
20 minutes ago, samo_opusteno said:


Kome su trebali da daju?

Da smo imali fer odnos drzave a ne iskompleksiranog bolesnika: Partizanu bi pripadala vajld karta, na vise sezona, u dogovoru sa Bartolomeom...

Link to comment

Iznerviraše me kao da smo mi izgubili. Čini mi se da zadnjih pet minuta u napadu nisu ni pokušavali da igraju ništa, osim da daju loptu Čeriju da se zaleti pod koš...

Link to comment

https://sportske.jutarnji.hr/kosarka/kosarka-reprezentacija/bozo-milicevic-u-velikom-intervjuu-za-sportske-novosti-tvrdi-ako-je-cibona-prodala-euroligu-crvenoj-zvezdi-onda-to-nije-mogla-bez-ivice-todorica/7145787/

 

božo milićević direktor “one” cibone, osnivač aba lige, dobar deo je o stanju košarke u regionu, naravno najviše o cro košarci. zanimljivo štivo

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

https://sportske.jutarnji.hr/kosarka/kosarka-reprezentacija/bozo-milicevic-u-velikom-intervjuu-za-sportske-novosti-tvrdi-ako-je-cibona-prodala-euroligu-crvenoj-zvezdi-onda-to-nije-mogla-bez-ivice-todorica/7145787/

 

božo milićević direktor “one” cibone, osnivač aba lige, dobar deo je o stanju košarke u regionu, naravno najviše o cro košarci. zanimljivo štivo

sad će rsb i ppp produžena ruka da objasni da božo nema pojma i da je 1 zli hrvat u službi gtr-a koji želi da uništi zvezdu tj fmp tj ćokija a možda i precednika..

ne mora da se čeka sarapa sa pinka..:fantom:

Link to comment
On 3/15/2018 at 8:20 PM, zakintos said:

Da smo imali fer odnos drzave a ne iskompleksiranog bolesnika: Partizanu bi pripadala vajld karta, na vise sezona, u dogovoru sa Bartolomeom...

 

Klasican grobarski stav o sportu, nije vazno ko je napravio koji rezultat, ako moze wild card za Instituciju zbog starih zasluga. Ipak su partizani spasavali ranjenike na Neretvi, red je da se Bartomeu ispruzi. Kako mali grobarski Perica zamislja fer odnos.

 

A Bradilko muceni nije ni procitao intervju Milicevica, video naslov na B92 i pomislio odmah da u tekstu ima nesto protiv Zvezde. Dobro, njemu moze da se oprosti posto se Milo opet kandidovao (sto znaci da je vec pobedio), pa mu nije lako.

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...