Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

6 minutes ago, Miralem said:

misli mene gone sve do vasione

+1

i na tome putu mraka zvezde me se klone

zato nebeski sjaj kao energija prah

posipa mi telo oduzima mi dah

 

Link to comment

Kapiram da je harper odlucio da vam pokaze na sta lici svaka vasa baljezgarija od kad vas je Nolan Smit izbacio iz EL i ukanalio na duzi niz godina a vi krivca nasli u drzavi.

Link to comment
7 minutes ago, samo_opusteno said:

Kapiram da je harper odlucio da vam pokaze na sta lici svaka vasa baljezgarija od kad vas je Nolan Smit izbacio iz EL i ukanalio na duzi niz godina a vi krivca nasli u drzavi.

 

kapiram da si lud ko zvono. 

 

na drugoj strani je harper samo jedan odvratan lik

Link to comment

Kritičari odluke smatraju da su sada nacionalni šampionati potpuno obesmišljeni.

"Ta razmišljanja su interesatna. Samo ovo nije vreme od pre 20 ili 30 godina. Ta priča ne igra se samo za pare... To je lepa priča, populistička. Ali, vremena su se značajno promenila. Nacionalne lige ne da nisu obezvređene, nego dodatno dobijaju na značaju. Te priče pojedinaca zaspalih u prošlosti... Nacionalna liga se igra za prvaka države i za dva kluba za drugu ABA ligu. Moramo da razdvojimo kvalitet od nekvaliteta. Imamo predlog za još veći nivo unapređivanja nacionalnih liga. Suština je u tajmingu pomeranja i redosledu takmičenja. To traži dogovor svih učesnika", rekao je Čović.

 

 

harpere, rastumaci.

Link to comment

davno je covic ovavke stvari prosipao kod tegeltije, ali ga je tegi rutinski samarao u cuvenoj trilogiji. rezija, molim prilog 9c.

Link to comment
4 hours ago, Miralem said:

misli mene gone sve do vasione

 

4 hours ago, theanswer said:

harper u epizodi u dresu redzi milera odlazim kod dilera

:D

 

 

 

nego ima tu jedan problem mnogo veci od ovih nadam se zajebancija

sve i da su doneli ne znam kakvu odluku, ono 100% "ispravnu" zbog koje ce procvetati kosarka u regiji, tako nesto se ne radi na kraju sezone 

mslm, to je aba, odnosno to je evropska kosarka

ali menjati postojeca pravila maltene na kraju jedne sezone je zlocin. dno dna

 

 

 

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...