Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Izvorni FMP je onaj koji se nekad zvao KK Ivo Lola Ribar a danas KK Crvena zvezda.

 

Moraš da se apdejtuješ kod Tegeltije, da ne bi unosio zabunu, verovatno nenamerno :fantom:

 

Izvorni FMP, bivši Ivo Lola Robar se sada zove  ILR Železnik, a današnja Zvezda je stara Zvezda

Link to comment

nakon jos jedne odgledane utakmice karpos falconsa, ostajem pri utisku da je to moj omiljeni tim ove sezone. takva druzina indijanaca, rekreativaca i kamenjara jos nije vidjena u aba ligi, definitivno. muceni sinisa matic pokusava na tajm autu nekako da ih animira™, da im objasni, nacrta, ali dzaba. selektirao je takvu ekipu, da moze samo da im baci basketaru i kaze "idemoooo, ludilooooo". nevidjeno, treba ih ispratiti. mislio sam da to postoji samo po nekim francuskim nizim ligama, ili nekim opskurnim ligama, tipa madjarska, bugarska, finska, a sada je cirkus  stigao i u aba ligu, koja je dosad praktikovala ozbiljnu i smislenu kosarku manje-vise, a falconsi su doneli nesto novo™

 

Ako sam dobro razumeo, Falcon Crest ima 5 Makedonaca, ali oni nikad ne ulaze. MZT bar ima Simonovskog za garbage t.

Link to comment

dakle

zvezda, cedevita, buducnost, partizan

pa onda liga ispod

cibona, fmp, mega, mornar

opet nivo ispod

 igokea,zadar,mzt, olimpija, krka

i liga za sebe

ovi drugi makedonci

 

velika razlika u kvalitetu izmedju timova

 

pocela i ksl

borac rutinski do prve pobede  :fantom:

pogledah malo sastave timova, izdvaja se mladost, pa onda vrsac, mada je vrsac ubedljivo izgubio od dunava iz banovaca :o

ima zanimljivih imena, ako me secanje sluzi neki od njih  su i 40 godisnjaci 

 

metalcu igralo 5 igraca po 40 minuta, ako ne laze sajt, ovi ostali su ili 1999 ili 2000 godiste 

Edited by pbg12345
Link to comment

Mikan ne, ali junior mu igra za mutinu ekipu

kad prodje mutinu skolu zasenice oca

 

od tih matorih primetio sam slobodana bozovica, nadjfejia, bogavca (slavisu),  miljana pavkovica

dakle ligu igraju ili stariji od 35 ili mladji od 20 :)

 

e: igra za mutine i neki grbovic. da nije mozda goranov sin?

Edited by pbg12345
Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...