Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

gde li ce gegic, on je bas fino napredovao

 

gnjidic je presao u cedevitu, ali em ima sezonu stagniranja, em ima sad i ovaj sok sa reprezentacijom, ne bi me cudilo da potpuno uvene

Link to comment

Čudi me da i Gnjidića Miško nije doveo u Megu. U nekom podkastu je rekao da u njemu vidi sledećeg Vasu pa me čudi da je njegov razvoj prepustio Cedevita Olimpiji gde neće imati dovoljno treninga zbog puno utakmica.

Link to comment
Danko Branković će se kaliti u Megi sledeće sezone, kakvo iznenađenje.
Danko je igrač Bajerna i u Megi je na pozajmici.

Ne znam kakav je status Rudana i Karla M., ali očekujem da pored Draženovog doma otvore i Miškovo sokače
Link to comment

dovela je mega i nekog crnca iz bugarske. mislim da bi im pametno bilo da imaju 2-3 veterana u rosteru, ovo sto su radili prosle sezone je izgledalo ocajno.

Link to comment

Mogla bi CedOli da bude glavni rival kkp-a sledeće sezone. Ostavili su Murića, Dragića i Omića, doveli Gnjidića, Alibegovića i verovatno Matkovića, i ratosiljali se Jake. Deluje da će biti zanimljivi za gledanje . Ako pogode 2-3 dobra crnca biće zajebani. 

Link to comment
On 7.7.2022. at 21:17, Nikodije said:

Mogla bi CedOli da bude glavni rival kkp-a sledeće sezone. Ostavili su Murića, Dragića i Omića, doveli Gnjidića, Alibegovića i verovatno Matkovića, i ratosiljali se Jake. Deluje da će biti zanimljivi za gledanje . Ako pogode 2-3 dobra crnca biće zajebani. 

Je li Jaka nasao klub ili je free agent?

Steta za ovo sve oko Cibone...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Profesionalac said:

Bila je vest da je potpisao za neke turke, bahčešekir valjda. 

 

Ne znam da li je @Borca potvrdio transfer :D

 

Mozda sam pisao kada je bila informacija da ce preci u Bahcesehir, sa navodno podrazumeva se :D

Sama informacija se pojavila jos pre mesec dana cini mi se, a Bahcesehir je objavio zvanicno pre neki dan.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...