Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

4 minutes ago, Heaviside said:

Zabole me za odnose Čovića i Bokana i za njih dvojicu pojedinačno. Zanima me ono što se dešava na terenu, a u krađi u tom domenu Budućnost tradicionalno dominira. Jedina relevantna predhistorija je decenijska crnogorska junačka sportska tradicija zastrašivanja sudija.

moze da te zaboli za njih pojedinacmo ali oni su predsednici svojih klubova.  nemoj se zajebavati. njihovi odnosi se najpre odraze na terenu.

skliznuces na kraju u potpuno vansportske teme da bi opravdao stanje u aba ligi.

ali nije prvi put

Link to comment
9 minutes ago, bradilko said:

moze da te zaboli za njih pojedinacmo ali oni su predsednici svojih klubova.  nemoj se zajebavati. njihovi odnosi se najpre odraze na terenu.

skliznuces na kraju u potpuno vansportske teme da bi opravdao stanje u aba ligi.

ali nije prvi put

Samo kažem šta mene lično zanima i ne zanimaju me njih dvojica, ni Terzić i slični ali navijam za Zvezdu. Meni je bez ironije bila simpatična vaša opsesija endemskom biljkom ali shvati da ima i drugačijih navijača. A i brate, ovo što radi Budućnost traje mnogo duže od Bokana.

 

Ja bih ovde završio, retko se desi ovakva razmena bez uvreda. Slobodno opali još jednu repliku :)

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic

radanovu je sudjeno da se vucara po razvojnim timovima. al ajde, makar vise nije kod covica, mozda ce mu prijati ta promena.

Edited by Nikodije
Link to comment

Informacija sa drugog foruma od coveka iz Podgorice oko Zugica

 

Quote

Fedor potpisao za Ulm. KKB dobila obestecenje 150-200 hiljada koliko li vec sleduje. Momku su napunili glavu, prvo familija pa ostali, da je malo 10-15min po mecu koliko je dobijao. 
Da je malo sto je sa 17 godina lijepo zaradjivao. Da je sve to malo i da treba da igra jos vise. Ljut je na klub.

 

Link to comment
8 hours ago, Ted said:

Čudi me da nije u Megi završio 

 

Navodno je dobio obecanja od Nemaca oko dobre minutaze, a i Ulm igra uz Nemacku ligu i Evrokup pa ce broj utakmica biti dobar, samim tim i veca prilika za minute.

Dodatni plus je verovatno sto je i trener sa prostora bivse drzave tj Jaka Lakovic, a bice verovatno i solidna plata posto su platili i obestecenje za njega.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...