Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ja još ne verujem kako su sudije isterale Karmajkla - 3 lične blokovi u napadu i jedna na skoku bez kontakta; mislim da ono u životu nisam video.

Sent from fav toy

Link to comment

ti izgleda nisi gledao istu utakmicu kao vecina forumasa sa zvezdinog topika :fantom:

 

fenomenalno je ovo sto radi igokea, sa vrlo skromnom grupom igraca iz utakmice u utakmicu defanzivno skoluju evroligasku ekipu

Link to comment
2 hours ago, April said:

Ja još ne verujem kako su sudije isterale Karmajkla - 3 lične blokovi u napadu i jedna na skoku bez kontakta; mislim da ono u životu nisam video.

Sent from fav toy
 

 

Karmajklu je sudjen svaki treci faul kod nepravilnog postavljanja blokova, da su sudije striktno postovale pravila ne bi docekao ni kraj poluvremena. Njemu Bajic treba da objasni da nije dozvoljeno rukama odgurivati coveka kojeg pokusavas da blokiras, to su amaterske greske. Moguce je da je i do neznanja bekova Igokee koji koriste Karmajklov blok ali, sta god da je razlog, covek bukvalno skoro u svakom bloku koji postavi napravi faul u napadu.

  • +1 1
Link to comment




fenomenalno je ovo sto radi igokea, sa vrlo skromnom grupom igraca


Pa jeste, kad im oduzmeš Karmajkla, oni polufinale ABA treba da dobiju sa Potom, Fundićem i Jovanovićem.

I stvarno dobiju, jbt

Sent from fav toy

Link to comment

pa da, ta trojica koji su u najboljem slucaju prosecni aba igraci, cak je i onaj vulic koji je karijeru proveo u kls imao neke minute u ranijim utakmicama protiv zvezde

atic i josilo sa nesto vecim rejtingom, ali takodje igraci koji nikad nisu igrali u ovim vodecim aba ekipama

onda 4 mlada igraca koji su sami napravili i trojica amerikanaca, koji imaju iskusto igranja u evropskoj kosarci, ali daleko ispod rejtinga onog sto dovode npr zvezda ili buducnost

 

to je na papiru po rejtingu na nivou zvezdine filijale

 

dobice zvezda gotovo sigurno trecu utakmicu, ali samo na domaci teren, status kod sudija i fizicku nadmoc

cisto kosarkaski, bajic ove godine u medjusobnim duelima drzi casove kosarke radonjicu

Link to comment

Borac potpisao argentinskog pleja Lopeza, 99 godište, u Slovačkoj imao statistiku 17/7/7. Videćemo kako će to izgledati, do sada još nije viđen loš argentinski plej u Evropi  :)

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

Borac potpisao argentinskog pleja Lopeza, 99 godište, u Slovačkoj imao statistiku 17/7/7. Videćemo kako će to izgledati, do sada još nije viđen loš argentinski plej u Evropi  :)

odakle ti ta vest

Link to comment

igrao za argentinu na u19 2017, na listi asistenata deli mesto sa bongo i edvardsom, a iza njih su pricard i redis

 

dakle, jasno je, nba kalibar :fantom:

 

ne znam jbg

ako neceg imaju trenutno to su mladi igraci na 1 i 2

ocekivao sam da ce nekog od postojecih gurati sledece sezone

 

 

 

ako nikodije ne lozi :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...