Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Kasni Malina ovde makar dva poseda. SLicno je bilo u prvom poluvremenu.

 

Smith je igrao u prvom, ali i on tanko. Nikakav uticaj na utakmicu.

 

Evo ga :D

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Da li je moguce da govedo Juras ne daje dva bacanja za ovaj faul?! Bitno je da je malopre video cesanje dresa o dres Sanadzea i Kartera i poklonio ovom bacanja.

Link to comment

Prebacio sam. Mogu da gledam svakakvu kosarku, al  nemam zivaca za ovo sto radi Juras.

 

U prvom poluvremenu sviraju nesportsku Kocovicu koji je slucajno pao na nogu protivniku posle izgubljene loptu, a ovo mu nije nesportska.

 

Onuaku je prevaga. Fizicki je dve lige iznad svih, oterao je Borac od kosa.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

evo sad krenuo napisati da je u najvecoj meri on izgubio utakmicu

odnosno, nije ucinio nista da pokusa da razmrda ekipu kad im vec nije islo

ne znam u prvom, ai u drugom poluvremenu nije spojio na terenu miletica i smita, a mislim ni miletica i nerandzica

uvede smita da mu igra na 5 i cuva coveka veceg za glavu i tezeg 20-30kg, celu trecu mu ne igra miletic

onda se seti miletica, ali izvede smita, a nerandzica posle onih faulova nije ni vracao

dzons crkao jer ga bukvalno nije izvlacio i konstantno kod njega lopta i pokusaji da probije

 

kasnio vise puta sa TO, lose petorke slagao

ne znam sta je nacrtao za onaj poslednji napad, dal je do njega ili igraca, ali izvedba je bila katastrofa

 

za sanadzea sam se posle prosle pitao kako da nije igrao u jacim klubovima, otkud u borcu

sad mi je jasno

tipican onaj bugarski/makedonski bek koji tripuje da je danilovic, sa dobrim fizicikim predispozicijama, ali bez potrebnog kvaliteta i sulude selekije suta

 

sta da se radi jbg, otrescemo split sledecu, oni nam leze :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...