Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

18 minutes ago, pbg12345 said:

ali, sa opustanjem ili bez, moje je navijacko pravo :D da slepo verujem da je borac bolji od svih ekipa iz donjeg doma, a kad ustanu na pravu nogu i imaju vere u sebe i udju energicno u mec da su u stanju ravnopravno se posibati i sa najjacima :fantom:

 

naravno, i ja negde i nekako slepo verujem da će Partizan da uzme abu.....iako sam svestan da je veća verovatnoća da mi se na vratima pojavi Monika Beluči i zahetva seksualni odnos s mojom malenkošću :)

 

Borac sam gledao protiv Zvezde (deo utakmice) i realno su izgledali smešno (kao da ne pripadaju istom nivou takmičenja), ali kapiram da je od tada jedan klub pao a drugi podigao formu. odgledao sam i deo tekme sa gostovanja u Podgorici i to je već izgledalo ozbiljnije

Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

 

naravno, i ja negde i nekako slepo verujem da će Partizan da uzme abu.....iako sam svestan da je veća verovatnoća da mi se na vratima pojavi Monika Beluči i zahetva seksualni odnos s mojom malenkošću :)

 

Borac sam gledao protiv Zvezde (deo utakmice) i realno su izgledali smešno (kao da ne pripadaju istom nivou takmičenja), ali kapiram da je od tada jedan klub pao a drugi podigao formu. odgledao sam i deo tekme sa gostovanja u Podgorici i to je već izgledalo ozbiljnije

tu su bili totalno nemocni

jedina utakmica gde su izgledali tako

jbg, zvezda ima daleko em kvalitetnije em fizicki jace,duze, "atleticnije" igrace

 

pre i posle te utakmice protiv parizana i buducnosti su delovali daleko daleko bolje

9 minutes ago, Nikodije said:

jesi li gledao borac protiv partizana?  :dry:  bio je i snimak vise puta  :Jova: sto bi rekao bujaka

:D 

9 minutes ago, Joe D said:

Nisam ga gledao, ali ne vidim sta je mogao da uradi u medjuvremenu da ne bude vise nizak spor i slab. 

 

edit: uletela tri posta izmedju

jebem ga 189 je zvanicna visina na vise sajtova (mozda je porastao od juniorskih dana :D

nije to neka visina, ali daleko da se sa njom ne igra kosarka

malina je dosta nizi, djordjevic je nizi, dejan dejo radonjic je nizi itd itd

 

za ovo ostlao ne znam, nisam gledao

hrabri to sto je ponajbolji igrac kluba druge lige koji se bori za ulazak u kls i sto statisticki deluje ok

http://lige.kss.rs/player/?playerId=6295605&seasonId=119737

 

a i svi znamo da je plejevima najvise vremena potrebno da se razviju :fantom:

Link to comment

Meni je sutra najzanimljivija FMP-Cedevita

 

FMP bio odličan protiv Mege, Cedevita u ozbiljnom kurcu, svi u depresiji sem Jake Blažića koji je hronično na steroidima, ne znam ni zašto gubi vreme tamo.  

Link to comment

sto u kurcu, ako se gleda kombinovano aba + evropa, nikad bolji rezultat nisu imali. obzirom da su zvezda i partizan gubili po 20 razlike od igokee i krke, poraz od mornara je manja katastrofa. aba liga je dobra liga, nikad jaca™

Link to comment
1 hour ago, April said:

Meni je sutra najzanimljivija FMP-Cedevita

 

FMP bio odličan protiv Mege, Cedevita u ozbiljnom kurcu, svi u depresiji sem Jake Blažića koji je hronično na steroidima, ne znam ni zašto gubi vreme tamo.  

ma opeglace ih cedevita lagano

jedino ako filip ne bude igrao bude donekle neizvesno

 

jaka je lud

svaku igra ko da je finale

rispekt zbog toga

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

sto u kurcu, ako se gleda kombinovano aba + evropa, nikad bolji rezultat nisu imali.

 

Pa, ovo je test. U subotu ćemo znati dal' su nindže.

 

Troznak na obe tekme. Meni ne izgledaju toliko dobro. 

Link to comment

Partizan mora prvo da dođe do plejofa ABA, što je naučna fantastika i lično ne verujem da će se to desiti.
Ne bi me iznenadilo da titulu osvoji Mornar, on mi je drugi favorit posle Zvezde.

Link to comment
5 hours ago, booyaka said:

Partizan mora prvo da dođe do plejofa ABA, što je naučna fantastika i lično ne verujem da će se to desiti.
Ne bi me iznenadilo da titulu osvoji Mornar, on mi je drugi favorit posle Zvezde.

Kad je repriza? Ostao si nam dužan, obično najavljuješ reprize besprekorno.

Link to comment
33 minutes ago, pbg12345 said:

neko u buducnosti pozitivan

otkazano (ponovo) buducnost igokea

 

jel postoji neko pravilo koliko igrača mora da bude zaraženo, ili je dovoljano da je jedan u pitanju i odlaže se

 

ako je ovo drugo u pitanju teško da će se sezona privesti kraju

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...