Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

nesto se lozim da bi mogli dobiti mornar, igra se prekosutra u cacku

pogotovo ako udju malo opustenije u mec, odnosno da potcene borac

dosta su slicna ekipa borcu, naravno sa vise individualnog kvaliteta

nemaju dominantne visoke igrace a to je ono sto obicno zakolje borac

ako se iskontrolise skok (uostalom i sam malina je to apostrofirao kao najveci problem do sad) pola posla je obavljeno

 

duel njihovog i naseg smita bi mogao biti odlucjuci

slicni igraci, njihov je jos nizi ali i eksplozivniji, cesto kuca, medju vodecim blokerima lige je (u ec vodeci) igra iskljucivo unutra, za 3 uopste ne sutira

 

spoljni su im najnizi u ligi, bice i tu zanimljivo videti duele pre svih njihova 3 amera nasuprot dzonsa i tortona

 

 

Link to comment
19 hours ago, pbg12345 said:

nesto se lozim da bi mogli dobiti mornar, igra se prekosutra u cacku

pogotovo ako udju malo opustenije u mec, odnosno da potcene borac

dosta su slicna ekipa borcu, naravno sa vise individualnog kvaliteta

nemaju dominantne visoke igrace a to je ono sto obicno zakolje borac

ako se iskontrolise skok (uostalom i sam malina je to apostrofirao kao najveci problem do sad) pola posla je obavljeno

 

duel njihovog i naseg smita bi mogao biti odlucjuci

slicni igraci, njihov je jos nizi ali i eksplozivniji, cesto kuca, medju vodecim blokerima lige je (u ec vodeci) igra iskljucivo unutra, za 3 uopste ne sutira

 

spoljni su im najnizi u ligi, bice i tu zanimljivo videti duele pre svih njihova 3 amera nasuprot dzonsa i tortona

 

 

 

Boga mi, ako Mornar odigra kao protiv Coli pre neki dan, šanse su više nego mršave.....više mi izgleda da će biti rutinska pobeda Mornara

 

a nešto ne verujem da će da se opuštaju, u dobroj su formi, top4 im je garantovan ako ne budu fulali u ovakvim utakmicama

Edited by Ted
Link to comment

moguce

ako odigraju na najvisem broju obrtaja svakako su apsolutni favoriti

mornar je dobio sve utakmice protiv ekipa iz donjeg doma i to prilicno ubedljivo (po tome su jedinstveni u ligi), najvise ih je namucio split, ali i tu je bilosoldinih +8 na kraju za mornar

opustanje vise u smislu da dolazi nova godina, oni su na putu iz ljubljane, cekaju ovu utakmicu dal u bg il u cacku, pa nekako cenim da mozda cekaju samo da odrade to

 

ali, sa opustanjem ili bez, moje je navijacko pravo :D da slepo verujem da je borac bolji od svih ekipa iz donjeg doma, a kad ustanu na pravu nogu i imaju vere u sebe i udju energicno u mec da su u stanju ravnopravno se posibati i sa najjacima :fantom:

Link to comment

Kakva bre pobeda nad Mornarom, pitanje je da li bi Borac imao i ove tri pobede da nije odustajanja Primorske i Partizana sa Šćepanovićem koji nije znao gde bije na početku takmičenja.
Uspeh će biti da izbegnu plejaut.

  • +1 1
Link to comment

borac je vec dobio mornara u predsezoni, sto ne bi opet. ok, prijateljske utakmice su jedno a takmicarske nesto sasvim drugo™ al sto da ne.

drago mi je sto su istrpeli malinu nakon tih 7 vezanih poraza, ne postoji klub u istoriji srpskog sporta koji je ostavio trenera nakon toliko poraza, to pokazuje da je borac ozbiljan klub i da su dobri odnosi unutar kluba i da atmosfera nije narusena nekim nerealnim ambicijama.

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, Nikodije said:

borac je vec dobio mornara u predsezoni, sto ne bi opet. ok, prijateljske utakmice su jedno a takmicarske nesto sasvim drugo™ al sto da ne.

drago mi je sto su istrpeli malinu nakon tih 7 vezanih poraza, ne postoji klub u istoriji srpskog sporta koji je ostavio trenera nakon toliko poraza, to pokazuje da je borac ozbiljan klub i da su dobri odnosi unutar kluba.

donkekle si u pravu, zapravo ne donekle nego si u pravu sto se tice odnosa nasih klubova prema trenerima

 

sa druge strane kad se uzme u obzir da je borac u tih 7 zapravo izgubio 2 protiv iole ravnopravnih protivnika, a ostalo sve krem aba lige i ako se uzme u obzir kakve rezultate su imali i kako su kao ekipa izgledali prosle godine bili bi potpuni idioti da su otpustili malinu

a nije u cacku ni malo raditi, em teska sredina u smislu karaktera ljudi, em gomila nepismenih debila, citao sam malo komentare po cacanskim portalima posle tih poraza, ono je jezivo sta ljudi pisu i to se odnosi na najmanje 80%+ komentara

 

jebe ih mnogo nedostatak publike, naravno to je minus svima, ali borcu mozda i najvise

ponajvise zbog samih borcevih igraca

ume cacanska hala lepo da ponese iznad granica mogucnosti :)

 

 

svi cacanski klubovi su tenutno povezani, za zele igraju sve borcevi (ex)juniori do 21 godinu osim dvojice starijih igraca i bore se za ulazak u kls

sve sto vredi u kosarkaskom smislu je u ili oko borca

imaju podrsku opstine, predsednik kluba je jedan od najuspesnijih privrednika iz kraja

tako da da, deluje to dosta dobro

Link to comment

moja najveca zamerka malini (i klubu) je sto ne daje priliku karapandzicu i(li) bumbicu

obojica su na dvojnoj u zelu, ovaj prvi je najbolji igrac, bumbic je izasao iz povrede i on je sve bolji

u borcu do sad u sezoni ni minut

jeste da i nije imalo nesto mnogo prilike, ali se moglo  naci prostora

sto zbog samih njih , aa sto i zbog borca, bilo bi jako dobro da steknu reputaciju kluba koji daje priliku mladima i na taj nacin eventualnu u buducem vremenu pokupi nekog klinca koji nije u prvom planu u najjacim nasim klubovima

 

inace obojica su 2001, igrali za mladje kategorije srbije, karapandzic bio i jedna od popnajboljih igraca te generacije

bumbic je iz cacka, bio u megi pa se vratio

karapndzic iz kraljeva, bio u zvezdi, partizanu, pre borca

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

donkekle si u pravu, zapravo ne donekle nego si u pravu sto se tice odnosa nasih klubova prema trenerima

 

sa druge strane kad se uzme u obzir da je borac u tih 7 zapravo izgubio 2 protiv iole ravnopravnih protivnika, a ostalo sve krem aba lige i ako se uzme u obzir kakve rezultate su imali i kako su kao ekipa izgledali prosle godine bili bi potpuni idioti da su otpustili malinu

a nije u cacku ni malo raditi, em teska sredina u smislu karaktera ljudi, em gomila nepismenih debila, citao sam malo komentare po cacanskim portalima posle tih poraza, ono je jezivo sta ljudi pisu i to se odnosi na najmanje 80%+ komentara

 

jebe ih mnogo nedostatak publike, naravno to je minus svima, ali borcu mozda i najvise

ponajvise zbog samih borcevih igraca

ume cacanska hala lepo da ponese iznad granica mogucnosti :)

 

 

svi cacanski klubovi su tenutno povezani, za zele igraju sve borcevi (ex)juniori do 21 godinu osim dvojice starijih igraca i bore se za ulazak u kls

sve sto vredi u kosarkaskom smislu je u ili oko borca

imaju podrsku opstine, predsednik kluba je jedan od najuspesnijih privrednika iz kraja

tako da da, deluje to dosta dobro

 

plus marko ivanovic koji vodi sportski sektor™ a on je covek kosarke od glave do pete. uopste ne sumnjam da borac ima skoro najbolji moguci tim u odnosu na potrosene pare (koje su verovatno najmanje u ligi), opstanak bi bio sasvim dobar rezultat. a verujem da je to realno s obzirom da su jaci od fmp-a i hrvatskih klubova ispred kojih ce biti plasirani na kraju.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

moja najveca zamerka malini (i klubu) je sto ne daje priliku karapandzicu i(li) bumbicu

obojica su na dvojnoj u zelu, ovaj prvi je najbolji igrac, bumbic je izasao iz povrede i on je sve bolji

u borcu do sad u sezoni ni minut

jeste da i nije imalo nesto mnogo prilike, ali se moglo  naci prostora

sto zbog samih njih , aa sto i zbog borca, bilo bi jako dobro da steknu reputaciju kluba koji daje priliku mladima i na taj nacin eventualnu u buducem vremenu pokupi nekog klinca koji nije u prvom planu u najjacim nasim klubovima

 

inace obojica su 2001, igrali za mladje kategorije srbije, karapandzic bio i jedna od popnajboljih igraca te generacije

bumbic je iz cacka, bio u megi pa se vratio

karapndzic iz kraljeva, bio u zvezdi, partizanu, pre borca

 

borac, kao i fmp i mega, bi morali da igraju kls od pocetka, jer nema razloga da ne igraju. samo zvezdu i partizan treba osloboditi jer oni igraju evropu. kada bi igrali kls tada bi bilo minuta i za mladje igrace, i ne vidim sta bi im skodilo da imaju vise utakmica. ovako je borac dosao u situaciju da tri nedelje nije odigrao utakmicu.

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

Karapandzic nije ni za kls. 

ne znam jbg

jesi ga gledao skoro?

statisticki deluje najbolje u toj ekipi zeleznicara koja igra drugu ligu

krenuo sam par puta da gledam njihove utakmice odlozeno, ima na sajtu kss, pa onda odustanem posle par minuta sto zbog suludog polozaja kamere uglavnom, a malo i sto mi prodje kroz glavu da ne moram bas toliko suludo trositi vreme :D

 

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

borac, kao i fmp i mega, bi morali da igraju kls od pocetka, jer nema razloga da ne igraju. samo zvezdu i partizan treba osloboditi jer oni igraju evropu. kada bi igrali kls tada bi bilo minuta i za mladje igrace, i ne vidim sta bi im skodilo da imaju vise utakmica. ovako je borac dosao u situaciju da tri nedelje nije odigrao utakmicu.

slazem se, pisao sam o tome proteklih godina i zalio se sto njih teraju da igraju (aba2) dok mega i fmp ne moraju

jedino sto bi u tom slucaju trebalo smanjiti kls na razuman broj ucesnika

zalio se malina cesto (i ne samo on) imali su preterano mnogo utakmica proteklih sezona, bez mogucnosti za pravi trening cesto

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...