Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

3 hours ago, *edited by mod said:

Teška je mentalna akrobatika izjednačiti igokeu I fmp. Em su nas dobijali 6 puta, i u značajnim utakmicama, em nikad nismo vukli igrače tamo i ovamo u istoj sezoni I koristili ih kao siguran rezervoar igrača i bodova. Ali dobro sad će se primiriti sa tom pričom, pa će opet dobiti fmp u ligi i onda će opet krenuti ista priča, igokea=/> fmp I tako u krug.. M

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Znaci, po grobarskoj matematici Mega je takodje Zvezdina filijala? Sa sve Dejanom Milojevicem na klupi?

 

Nije uopste poenta u filijalama, nije ni FMP samo Zvezdina filijala vec razvojni tim unutar iste klupske infrastrukture (sto je jos gore iz ugla regularnosti), poenta je u vansportskim vezama i odnosima pojedinih klubova kao i The Kluba (takorekuc Institucije) sa drugim kosarkaskim subjektima. Partizan je toliko prednjacio u tome da je u jednom trenutku citavu srpsku kosarku drzao u saci i zato njegovi navijaci treba da se pokriju usima i cute a ne da drugima spocitavaju mahinacije, koje u sledecih hiljadu godina nece moci da dobace do svega onoga sto je Partizan radio. Svima je jasno da je nenormalna situacija sa dva tima iz istog kluba u istoj ligi, ono sto smeta je licemerje navijaca najvecih lopova i kriminalaca u istoriji srpske kosarke. Vi ste na kaznjenickoj klupi i na njoj cete i da ostanete, skruseni i cutljivi.

Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

Kažnjenička klupa :covid19:

 

Nego aj da još neko primeti midla, trudi se a niko ga ne jebe 2 posto

Dobar je Midlara, vidiš da se i on priključio ismevanju harpyja, mada ne znam što bi ga sekao nožem :huh:

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Jbt, koliko patnje. Moze se sjeci nozem... :fantom:

 

Malo je. Treba da pate jos jedno desetak godina pa onda polako da se kandiduju za ulazak u drustvo pristojnih i postenih.:sleep:

 

I to samo ako uspesno odgovore na sledeca pitanja:

 

1. Da li je ispravno unositi licno naoruzanje na sastanke Registracione komisije da bi se isposlovao sopstveni interes?

2. Da li je ispravno ulaziti u sudijske svlacionice i prebijati ih?

3. Da li je ispravno deliti vodjama navijaca kucne brojeve telefona sudija kako bi se pretilo njihovoj maloletnoj deci?

4. Da li je ispravno da trener kluba koji je jedan od takmaca u finalu telefonom zove sudiju izmedju pretposlednje i poslednje utakmice tog finala kako bi "prodiskutovao i analizirao moderne trendove u sudjenju kosaraskih utakmica"?

5. Da li je ispravno ponistavati regularne ugovore igracima s obrazlozenjem da se njihovom tati ne svidja pozicija na kojoj igraju i odmah zatim potpisivati ugovore sa istim tim igracima?

 

Pa ako prodju taj inicijalni test onda u sledeci semestar.

 

Edukacija je veoma vazna stvar.:)

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Malo je. Treba da pate jos jedno desetak godina pa onda polako da se kandiduju za ulazak u drustvo pristojnih i postenih.:sleep:

 

I to samo ako uspesno odgovore na sledeca pitanja:

 

1. Da li je ispravno unositi licno naoruzanje na sastanke Registracione komisije da bi se isposlovao sopstveni interes?

2. Da li je ispravno ulaziti u sudijske svlacionice i prebijati ih?

3. Da li je ispravno deliti vodjama navijaca kucne brojeve telefona sudija kako bi se pretilo njihovoj maloletnoj deci?

4. Da li je ispravno da trener kluba koji je jedan od takmaca u finalu telefonom zove sudiju izmedju pretposlednje i poslednje utakmice tog finala kako bi "prodiskutovao i analizirao moderne trendove u sudjenju kosaraskih utakmica"?

5. Da li je ispravno ponistavati regularne ugovore igracima s obrazlozenjem da se njihovom tati ne svidja pozicija na kojoj igraju i odmah zatim potpisivati ugovore sa istim tim igracima?

 

Pa ako prodju taj inicijalni test onda u sledeci semestar.

 

Edukacija je veoma vazna stvar.:)

1. DA NE

2. DA NE

3. DA NE

4. DA NE

5. DA NE

 

daj neka teza pitanja :D

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

1. DA NE

2. DA NE

3. DA NE

4. DA NE

5. DA NE

 

daj neka teza pitanja :D

 

Zbuni se covek lako kad je gradivo zahtevno, nemoj da si takav. Prvo osnovne stvari.

 

A ima i sebican momenat. Za deset godina ce oni nas ovako da propituju pa da se obezbedimo na vreme.:D

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

prava sportska prica

 

 

jeste zaista

i generalno je dobra atmosfera u/oko kluba

 

daleko je sezona, ali ako bi projektovali na osnovu ove pa jos dodatnog zamaha koju nosi cinjenica da su posle 30+ godina u "eliti" ne bi me uopste iznenadilo da borac bude odmah iza ovih najbogatijih

Link to comment

I meni se čini, mogao bi Borac da ponovi nešto slično što je bila Primorska prošle sezone, ako sačuva tim. Možda za aba fali samo još jedna malo teža petica, to nisu imali prošle sezone, mada se Miletić dosta dobro pokazao u finišu. Bilo bi dobro da ga Partizan ostavi još jednu sezonu tamo.

Link to comment

tim je dobrim delom iz cacka, mislim da hoce

centar je u borcu uvek problem :D 

vazda je odnos produkcije bekova- visokih 10:1

od visokih iz cacka a relativno kvalitetnih i dostupnih mi pada na pamet onaj radovanovic

godinama je u fmp

ali i on je valjda 4, a ne 5

 

valjao bi miletic, zasto da ne

on je inace iz komsijskog kraljeva, pa mozda to bue dodadtni motiv, ako ga partizan ne uvrsti u 12

pored njega tu su jos 2,3 kraljevcana

2 mladja igraca sigurno i cini mi se jedan stariji, ali me mrzi da proveravam

 

imaju inace dosta tih klinaca 19,20 godina kojima je vreme za prvi tim

ne znam sta ce sa njima sad kad nemaju klub u kls

tesko da mogu do minutaze u aba, a mislim da su prerasli drugu ligu u kojoj je zele

Link to comment

ma nije naravno

nego su centri inace deficitarna roba

 

raznio talenti na toj poziciji su proteklih godina prosli kroz cacak :D

mladen pantic se vracao nekoliko puta, balaban...

 

mada za ovo sto igra borac  i ne treba neki nepokretni gorostas

eventualno neki def specijalista

 

ne mogu da docekam sezonu :D

moracu otvoriti temu za borac

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...