Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

2 hours ago, theanswer said:

 

eh pa nisu koncerti i utakmice bez publike ista stvar

 

 

Nije poenta sa ili bez publike vec da treba da se koncerti i utakmice otkazu ili odloze na neodredjeno...

Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

 

Nije poenta sa ili bez publike vec da treba da se koncerti i utakmice otkazu ili odloze na neodredjeno...

 

Znam šta je poenta i kad kaže szo da ne treba zatvarati škole mi se pravimo pametni ovde i mislimo da znamo bolje, evo ja nzm bolje od njih. Sigurno će se zatvoriti jednom sve al za sad nema potrebe

Link to comment

Debilno je jedino što se oko škole kuneš u SZO, a eto oko utakmice si ti pametnica. 

U svakom slučaju, već postoji dovoljna količina iskustva u drugim zemljama, pa da se jasno identifikuju mehanizmi usporavanja epidemije. Nažalost i gnušanje normalnog čoveka, postoje i političko-ekonomske komponente u toj jednačini, pa su sa aspekta ljudskosti rezultati značajno lošiji nego što bi mogli inače da budu.

 

Agitovanje da se odigra još jedno kolo nesretne ABA lige je, ruku na srce, jedan od bizarnijih primera.  

 

 

 

Link to comment

zasto se uopste neko proglasava sad sampionom, cemu zurba? nije kao da ne mogu da proglase sampiona ako ovo potraje i nema uslova za nastavak sezone. malo brzoplete odluke.


ako nista bar u kosarci je moguce skratiti sezonu igranjem nekog f4-a ili f8-a umesto playoffa. jos je abi ostalo jedno kolo do kraja, znaci aba moze da se zavrsi u manje od nedelju dana sa f4 formatom

Link to comment
7 hours ago, BWA said:

zkk buducnost proglasen za sampiona waba lige.

vrijeme je da se presijece i u muskoj konkurenciji.

 

 

 

+ celje glasalo za iako su mogli da ih dobiju pošto se f4 trebao igrati u celju

 

gospoda

 

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Mislim da u WABA čović nema nikakve interese, zato je to bilo moguće. Gde god to govno ima neke interese, nije moguće ništa normalnim i ljudskim putem.

 

Ima li jednog kluba (ne racunajuci FMP) sa kim se ta pojava nije sukobila ili je u aktivnom sukobu..odakle da ocekuje podrsku ?

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Ima li jednog kluba (ne racunajuci FMP) sa kim se ta pojava nije sukobila ili je u aktivnom sukobu..odakle da ocekuje podrsku ?

Ma jok, on ima samo povremeno neke saveznike(kao prošle godine Bokan), ali to uglavnom kratko traje.

Link to comment
Quote

"Gledajući na svu sitaciju kako neke zemlje donose odluke o prekidima prvenstava i donošenju odluka o šampionu na osnovu tabele, ja očekujem da se to desiti i u ABA ligi i u Ligi BiH. Moja pretpostavka je da svaka liga ima pravilnik za ovakve nepredviđene situacije. U ABA ligi je kristalno jasno sve pred poslednje kolo osim možda tog četvrtog mesta ili baraža za opstanak", rekao je Bajić za portal "Košarka24" iz BiH.

 

Bajic :hail:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...