Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

10 minutes ago, goofs said:

 

Staa? Ne secam se ovoga?

bio sistem kao sad u fudbalu. 12 timova pa prvih 6 u plavu ligu, ostalih 6 u beli.

na kraju prvi i drugi igrali finale plejofa. 

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

Jel ovo zvanicno? Iz nekog Pravilnika ili onako napisao?

 

Ma jok, šalio sam se na Rosovu želju da se komplet ova sezona obriše puj-pike ne važi 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Suspendovana je liga do daljeg. Realno mislim da su mogli odigrati još jedno kolo pred praznim tribinama. 

za cije babe zdravlje?

 

meni nije jasno sto ne zatvaraju i otkazuju sve kad je jasno da ce sve zatvroriti i otakazati pre ili kasnije. svako odlaganje ce samo produziti ovu agoniju u buducnoti. 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

za cije babe zdravlje?

 

meni nije jasno sto ne zatvaraju i otkazuju sve kad je jasno da ce sve zatvroriti i otakazati pre ili kasnije. svako odlaganje ce samo produziti ovu agoniju u buducnoti. 

 

ja mislim upravo suprotno, zatvaranje svega ranije je to koje produžuje agoniju. isto ko i za škole. jebeš vučića i ostale ali szo je taj koji preporučuje kod nas da se ne zatvaraju škole. 

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ma jok, šalio sam se na Rosovu želju da se komplet ova sezona obriše puj-pike ne važi 

i ja sam se zezao. seo u limarov bandwagon :D

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

ja mislim upravo suprotno, zatvaranje svega ranije je to koje produžuje agoniju. isto ko i za škole. jebeš vučića i ostale ali szo je taj koji preporučuje kod nas da se ne zatvaraju škole. 

skole su jedna stvar, na utakmice i koncerte apolutno niko ne mora da ide. svaki zarazeni koji moze da se izbegne vredi.

Link to comment
21 minutes ago, Joe D said:

skole su jedna stvar, na utakmice i koncerte apolutno niko ne mora da ide. svaki zarazeni koji moze da se izbegne vredi.

 

eh pa nisu koncerti i utakmice bez publike ista stvar

 

čovek je socijalno biće, mora da funkcioniše nekako, ako mu bez preke potrebe produžiš neki obavezni karantin sa 2 nedelje ili mesec dana na mesec i po ili 2, to će se odraziti na drugi način. ne pričam tu o košarci, ni u školu ne mora da se ide

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

 

eh pa nisu koncerti i utakmice bez publike ista stvar

 

čovek je socijalno biće, mora da funkcioniše nekako, ako mu bez preke potrebe produžiš neki obavezni karantin sa 2 nedelje ili mesec dana na mesec i po ili 2, to će se odraziti na drugi način. ne pričam tu o košarci, ni u školu ne mora da se ide

covek je isto tako obdaren i ceonim reznjem koji mu omogucava da stavi neke stvari u perspektivu. ako i nije, za to imamo drzavu koja ce se za to postarati. tj, trebalo bi da je imamo. 

 

ljudi su prezivljavali gladi i ratove, a danas, pored toliko sadzraja, je tesko da se sedi malo vise kod kuce i izbegava nepotrebni kontakt, jebi ga bas.

Link to comment

ja sam i tako najsrecniji kada blejim kuci i ne radim nista, a sada koancno imam dobar izgovor za to  :covid19:

ako se ne bude nastavilo, iz lige niko da ispadne, borac da udje iz aba2, a u evroligu ide partizan, bez proglasavanja sampionom aba za ovu sezonu. to je najpravednije.

Link to comment
 
Proći će i ta korona čim krenu topliji dani. Od maja bi moglo komotno da se igra. I plejof i plejaut.
Sigurno, samo malo slučajevi u africi i južnoj americi malo jebu tu teoriju u praksi.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...