Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

10 minutes ago, BWA said:

to mi kazes ti, koji ne silazis sa sportskih tema i ne propustas priliku da provociras na partizanovim temama kad god to nadjes za shodno, kao u cetvrtak oko onog nedosudjenog penala usred utakmice.

 

dalje, ti si izgleda taj koji ne cita forum mimo sportskih tema, jer da ga citas vidio bi veliki broj mojih postova na temama koje sa sportom, a narocito navijanjem nemaju nikakve veze.

sve u svemu,ti si posljednja osoba na ovom forumu koja treba da mi objasnjava kako je ovo forum opste prakse, a ne navijacki.

ja se makar ne pojavljujem na zvezdinim temama s komentarima da li je bio penal, crveni karton, korner, nesportska licna ili nesto trece, dok ti 5 minuta nakon nedosudjenog penala za fkp (nebitno da li je bio ili ne) znas da penal nije bio, a dajes sebi za pravo da mi drzis lekcije o lijepom ponasanju, prirodi i karakteru foruma.

 

 

"provociram" time što kažem da je sudija ispravno dosudio po pravilima? sjajno :d   jel ti inače imaš neke koristi od toga ako misliš da je Partizan pokraden?   

 

bila je najnormanija diskusija o 1 specifičnoj situaciji u fudbalskim pravilima koja se ne viđa na svakoj utakmici, u kojoj sam ja bio u pravu :)  pošto tebe to provocira, to samo znači da i dalje misliš da si na navijačkom forumu

Link to comment
22 minutes ago, levi said:

 

"provociram" time što kažem da je sudija ispravno dosudio po pravilima? sjajno :d   jel ti inače imaš neke koristi od toga ako misliš da je Partizan pokraden?   

 

bila je najnormanija diskusija o 1 specifičnoj situaciji u fudbalskim pravilima koja se ne viđa na svakoj utakmici, u kojoj sam ja bio u pravu :)  pošto tebe to provocira, to samo znači da i dalje misliš da si na navijačkom forumu

ne mislim da sam na navijackom forumu, nego sam tada bio na forumskoj temi kluba za koji navijam u vrijeme dok traje utakmica tog kluba.

valjda uvidjas razliku.

 

a ti samo nastavi da mislis da znas sta ja mislim.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

fmp  4 pobede, toliko imaju veciti u zbiru  :)  sledece kolo sa partizanom, prilika da im pobegnu za tri pobede   :dry:

Igokea, Cibona, Mega, Krka....teško da može bolji raspored

 

u svakom slučaju, dve pobede u gostima su za respekt

Link to comment
Koliko gela stavlja ovaj trener dodikovaca.
Barać, trener Zemuna je vrlo perspektivan, makar se stvarno fura na Drakulu

Igokea ima jeziv raspored, inače sasvim fino izgleda na terenu. Nadam se da će im od Zadra krenuti.

Sent from fav toy

Link to comment

Ja ne znam koga zajebavaju se ovim ulubajem, lik igra preko 30 minuta svaki mec. danas dao dve trojke preko ruke iz driblinga, pa jos je ispalo da je uradio nesto, ali decko je spor i beskoristan. kad se upari sa Potom udave kosarkasku igru. 

 

Ali Radanov, koja je to zver. Hvala familiji Covic sto ga gledamo u zelezniku umesto u evroligi, gde mu je mesto. 

 

evo, retardu od trenera ne igra najbolji igrac zavrsnicu. 

Edited by Joe D
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...