Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

jel oni čekaju Trifunovića da se oporavi, ili nema ništa od toga?

 

 

1 hour ago, BWA said:

nazivas me botom?

 

zamisli, Partizanovim botom, koji dolazi na forum isključivo sa misijom da bori se svaki dan za njega. odabrao si dobar borbeni navijački nik, ali si promašio forum. ovo je forum opšte prakse, nije navijački. a vi čija je jedina svrha postojanja da  se borite za jedan klub protiv drugog ste užasno dosadni, kao i svi drugi botovi

 

čuj, neki naslov na mozartu možda favorituje Zvezdu, moramo da alarmiramo javnost zbog toga :isuse:

 

Edited by levi
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

uskokovic u jednoj cetvrtini ukrao vise lopti nego covic u karijeri.

 

Ima bas velike oscilacije, sto ne cudi kod mladog igraca, ali kad je up vec sada bi bio korisniji za nas roster.

 

Sto ne igra Pecarski?

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

jel oni čekaju Trifunovića da se oporavi, ili nema ništa od toga?

 

 

 

zamisli, Partizanovim botom, koji dolazi na forum isključivo sa misijom da bori se svaki dan za njega. odabrao si dobar borbeni navijački nik, ali si promašio forum. ovo je forum opšte prakse, nije navijački. a vi čija je jedina svrha postojanja da  se borite za jedan klub protiv drugog ste užasno dosadni, kao i svi drugi botovi

 

čuj, neki naslov na mozartu možda favorituje Zvezdu, moramo da alarmiramo javnost zbog toga :isuse:

 

to mi kazes ti, koji ne silazis sa sportskih tema i ne propustas priliku da provociras na partizanovim temama kad god to nadjes za shodno, kao u cetvrtak oko onog nedosudjenog penala usred utakmice.

 

dalje, ti si izgleda taj koji ne cita forum mimo sportskih tema, jer da ga citas vidio bi veliki broj mojih postova na temama koje sa sportom, a narocito navijanjem nemaju nikakve veze.

sve u svemu,ti si posljednja osoba na ovom forumu koja treba da mi objasnjava kako je ovo forum opste prakse, a ne navijacki.

ja se makar ne pojavljujem na zvezdinim temama s komentarima da li je bio penal, crveni karton, korner, nesportska licna ili nesto trece, dok ti 5 minuta nakon nedosudjenog penala za fkp (nebitno da li je bio ili ne) znas da penal nije bio, a dajes sebi za pravo da mi drzis lekcije o lijepom ponasanju, prirodi i karakteru foruma.

 

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Ima bas velike oscilacije, sto ne cudi kod mladog igraca, ali kad je up vec sada bi bio korisniji za nas roster.

 

Sto ne igra Pecarski?

 

igrao je dva minuta. i izgubio dve lopte.

bas dobar i djordjevic.

sexy ekipica ovaj fmp, dugo nisu bili bolji.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...