Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

11 hours ago, Nikodije said:

prosirenja ce sigurno biti ako olimpija bude poslednjeplasirana, nevezano za olimpijakos.

u aba2 borac izborio plej of, iako su tokom veceg dela sezone bili u donjem delu sredine tabele, ali je usledio furiozan finis. istina, protiv primorske verovatno nemaju sanse

 

Videh vest, pa mi čudno, znam da su bili loše krenuli. 

 

@pbg12345 daj neku reč.

Link to comment

o borcu?

ma daleko sam ih manje gledao ove sezone nego prosle

 

sustina je da imaju isti problem godinama unazad, usled manjka kesa (ok ovo je problem na prvom mestu, ali je izlisno i govoriti o tome kad je srpska kosarka u pitanju van blizanaca i miska) konstantno imaju disbalans u ekipi

spoljni se nekako i nadju, sto iz "cacanske skole", a i generalno je bolja ponuda nizih igraca nego visokih, ali zato sa centrima uvek muku muce

godinama su potpisivali mladena pantica na nekoliko meseci, prosle godine je balaban bio jedini klasican centar

ove godine su pokusali sa djordjom majstorovicem i zajebali se

to je kapiram glavni razlog losijih rezultata u aba u prvom delu

ostao je ilija, doveden radovan djokovic, sa matorim malinom, za ovaj nivo to je ozbiljan kvalitet

 

posle se i malina povredio i jbg

 

primorska jeste najbolja, male su sanse borca, ali nije bas da su bez ikakvih sansi

ja bih mnogo voleo da se napokon plasiraju u aba, ako neki grad u srbiji zasluzuje da gleda regionalnu kosarku pored beograda to je jbg cacak

 

zalosno je koliko se malo ulaze, sto u borac sto uopste u kosarku u cacku

a imaju odlicnu bazu, ne trebaju tu neka velika ulaganja da bi se doveli na nivo aba1 (osim ova top4 kluba) ali jbg

evo opet u onoj juniorskoj ligi od prvih 6 ekipa, 4 su iz bg, 2 iz cacka

 

meni je prilicno neverovatno da neko nije video interes da ulozi neki ozbiljniji kes, jer talenata ima bas mnogo

zbog tradicije ima i mnogo trenera sposobnih da rade na onom bazicnom nivou, ali kada se igraci priblize seniorskim godinama nastaju problemi

kad to kazem pre svega mislim na miska, kapiramda bi brzo isplatio investiciju

 

pre 10-15 godina je covic imao neku fuziju, pa je gomila klinaca iz fmp isla na razvijanje u borac, a covic kupio sve iz cacka sto ima iole talenta

 

Link to comment

A ako olimpija ipak bude igrala aba2, gostovaće i u novom pazaru  :) pazarci večeras pobedili dinamik 12 razlike (trebalo im više od 8) i plasirali se u aba2

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...