Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

tako što je to sve proces šutiranja, koji se ne završava izbacivanjem lopte? ali to je već stručno sudijska rasprava, pusti to. nego razjasni sebi da li je domaći teren prednost u pleofu ili nije. samo polako

Link to comment

Strucna rasprava :D sunce ti jbm

 

Napisao sam kolika je to prednost, po meni prilicno zanemarljiva. Ali to si ti, poenta je da kazes koju pametnu o sportu u koji se razumes ko Mara u kriv kurac

Link to comment

kao sto su neki medju nama najavili ( :fantom: ), krka procvetala posle povratka josila

pala je i prva ovosezonska pobeda na gostovanjima

na vrucem terenu u zadru :fantom:

 

sale bez, ovo im je bas bitna pobeda za opstanak posto ce izmedju njih i olimpije po svoj prilici da se odluci ko ispada

poslednje kolo igraju kuci sa olimpijom i lako moguce da ce ta utakmica odlucivati ko ne igra aba 1 sledece sezone

Link to comment
On 26.1.2019. at 19:28, Кристофер Лумумбо said:

igrao je u vojvodini prosle godine, bio je najbolji igrac, ali to je raspad liga. 

gde raspad liga kad 1 milenko veljkovic trenutno dominira! :D

a u stopu ga prati djukan djukanovic!!! :D filip covic za siromasne

 

ima u slobodi neki amer Marcus LoVett kapiram da je on najbolji igrac lige

studirao na st.john's univerzitetu, koliko vidim solidan univerzitet

kris malin im je najpoznatiji igrac, a on je ujedno i trener tamo

 

ovaj lik je imao odlicnu ruki sezonu, bio u ruki timu te neke lige gde je taj univerzitet, onda se u drugoj sezoni (prosloj) povredio i posle se nije vracao da igra za njih

letos/jesenas bio u italiji, trenirao u sasariju i trentu, zimus stigao u slobodu

kako je on zavrsio u uzicu nije mi jasno

uglavnom u poslednje vreme trpa30+ po utakmici, trojke sutira preko 50%, ima oko 5 asistencija

ako je verovati kls statistici i klipovima, pored suta za 3, ulaz mu je glavno oruzje

 

plej, visok 188, 1996

 

da je srece, mogao bi u zvezdi da menja reglanda, kapiram da bi igrao za stan i hranu, samo da se nadje u "izlogu"

sumnjam da i uzicu ima nesto vise

a od filipa je bolji nekoliko puta svakako

Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

a od filipa je bolji nekoliko puta svakako

Od Filipa teško biti bolji... Pola foruma bi bez ikakve pripreme bilo bar u tom rangu...

 

Recimo, ja sam poprilično debeo, mene bi teže zaobilazili nego Filipa, a i viši sam od njega, pa bi i tu tim u kom bi igrao bio na dobitku...

 

Brzina nam je negde jednaka... Kao i skočnost... :fantom:

 

Mogu da branim zidanje™, da vidim tog majčinog pleja koji će mojih 130Kg da ugura pod koš...

 

Kad ma ostave samog, mogu tricu da zabodem, kao i on, na ulaze ne bih išao, toliko inteligencije imam... Dakle i tu sam za nijansu bolji... :D

 

Mogu da zamilim tak ovi mlađi što su nedavno treanirali košraku, tek koliko su oni bolji...

 

Našo si da porediš profi košarkaša sa Filipm, jebo te... :fantom:

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...