Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Fmp- krka 53 bacanja za poluvreme. Može biti da je svetski rekord, a pri tom kamilica od utakmice, ništa posebno oštro na obe strane. Zašto takvo suđenje, pojma nemam

 

35 minutes ago, Nikodije said:

Na kraju svega 88 bacanja, priželjikivao sam 100

:D

leb te jebo...

jesi gledao tekmu?

zasto, zbog cega jbt? 

i da stvar bude ludja, sve to u tekmi koja se zavrsila 30 razlike :wacko:

ajde, da je bilo nesto "na noz", jednu loptu, ali tek ovako nema nikakvog smisla

 

dakle, "prava prvenstvena"!?? :D

 

Link to comment
13 hours ago, pbg12345 said:

 

:D

leb te jebo...

jesi gledao tekmu?

zasto, zbog cega jbt? 

i da stvar bude ludja, sve to u tekmi koja se zavrsila 30 razlike :wacko:

ajde, da je bilo nesto "na noz", jednu loptu, ali tek ovako nema nikakvog smisla

 

dakle, "prava prvenstvena"!?? :D

 

 

Izgledalo je baš kao što zvuči kad se čuje da je bilo toliko bacanja, smejurija, sviranje svakog kontakta od kojih većina nisu bili vidljivi, neko čačkanje u prolazu. Čudim se da sreten nije nalupao šamare drugoj dvojici (milija i još jedan) koji su svirali 90% tih gluposti. 

Link to comment

Igokea nastavlja da rešeta, 54 za poluvreme. Barani izviždali i napušili Bobija Brauna, pokojni Mihajlo morao da ga izvede, verovatno gaviše neće vraćati. ne znam ni što ga je stavljao ako je već potpisao za Kineze

Link to comment
Dragan Apić najbolji u ABA u novembru

Košarkaš FMP-a Dragan Apić proglašen je za najkorisnijeg igrača ABA lige u mesecu novembru.
LNIzvor: B92 utorak, 4.12.2018. | 16:55

Apić je u novembru za "pantere" prosečno postizao 19,2 poena i sedam skokova, što je bilo dovoljno za prosečan indeks korisnosti od 29.

"Možemo biti zadovoljni načinom na koji smo počeli sezonu. Mi smo mlad tim i napredujemo iz utakmice u utakmicu. Verujem da žu biti još bolji kako sezone bude odmicala. Odgovara mi sistem u kom igramo, a pored toga imam sjajnu saradnju sa saigračima. Radim ono što je potrebno da timski ostvarimo najbolje rezultate", rekao je Apić.

Apićev FMP posle devet odigranih ima skor od četiri pobede i pet poraza, a Dragan je najbolji igrač ekipe i onaj na koga trener Jovanović najviše računa.

Tim iz Železnika u narednom kolu dočekuje Mornar, u subotu od 21 čas.

On je jedno vreme proveo trenirajući i sa Crvenom zvezdom, za šta ističe da mu je mnogo pomoglo u dosadašnjoj karjeri.

Sasvim zasluženo. :coffee:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...