Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Neće svi igrati sva takmičenja, moja pretpostavka je da će biti dve grupe igrača, oni koji igraju hrvatsko prvenstvo i ABA i oni koji igraju ABA i EC. :fantom:

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga

cedevita se riješila bezveznih hrvatskih veterana tipa ukić i dovela vrhunska pojačanja...brazilci i stringer bell -kućeš bolje.

zvezda loše - matori perperoglu i zirbes,prangijaš barron..mada ima  mladih talenata al pitanje koliko će igrat

podgorica će bit kanta za napucavanje u el,nešto mi govori iako je došao edwin jackson

aa što se tiče partizana,zagorac bi mogao bit najbolji igrač lige i možda na krilima toga nešto i ostvare

Edited by Kurdy
Link to comment

pogledajmo i prva tri favorita za titulu, ujedno i tri tima sa najvecim budzetom :coffee:

 

7By88Sp.png

 

_________________________________________________________________________________________________

 

DSrDWT1.png

 

_________________________________________________________________________________________________

 

kElbLS0.png

Link to comment

jel zna neko gde je zavrsio josilo?

nemojte prezime da vas zavara, radi se o jos jednom biseru cacanske kosarke :fantom:

 

 

jeste  da verovatno nikad nece biti igrac za el (zvezdu), ali je bas pokidao proslu sezonu. izdominirao aba 2. eventualno mu je ilija mogao donekle parirati :)

 

neka slabija verzija kaline. ne bi ga bio lose videti u nekom od nasih boljih klubova partizanu, borcu...

Link to comment
jel zna neko gde je zavrsio josilo?
nemojte prezime da vas zavara, radi se o jos jednom biseru cacanske kosarke :fantom:
 
 
jeste  da verovatno nikad nece biti igrac za el (zvezdu), ali je bas pokidao proslu sezonu. izdominirao aba 2. eventualno mu je ilija mogao donekle parirati [emoji4]
 
neka slabija verzija kaline. ne bi ga bio lose videti u nekom od nasih boljih klubova partizanu, borcu...
Cini mi se da je ostao u Krki.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

dajte stream za arenu 2 da gledamo mega vs kentucky

gledam na pola oka. i na ovom nivou je svemirska razlika

 

 

 

ašćerić odskače minijaturno, al nema mesto u kentakiju nema šanse

 

ima neki vošington, ko lbj je za ove iz mege

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
1 hour ago, theanswer said:

superkup od danas u laktašima

 

partizan-mornar u 18h i budućnost-igokea u 21h

 

inače igokea dovela orlanda džonsona, mislim da niko nije pisao o tome

Pisao B92, pod naslovom "Igokea dovela Adamsa i Adamovica" :D

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...