Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

pobedice kosarka :fantom:

u prvom poluvremenu ili makara deu koji sam gledao, mi je delovalo da je fmp bas nezgodan protivnik za borac

u drugom ili makar vecem delu, je fmp izgledao smesno

fmp ove sezone nisam gledao vise od tri puta celu utakmicu, borac jesam

borcu je ovo bilo bas bas lose izdanje i dobili su

 

nije da borac ima neke ozbiljne sanse protiv zvezde, nije ni da je ovo bitno takmicenje, ali mislim da bi "objektivno" bilo bolje da igraju zvezda borac, nego zvezda fmp

a nije da ne bi znacilo borcu da udje u finale sa zvezdom

 

kapiram ja da je ljudima u beogradu (ili inostranstvu) ovo sporedna stvar, ali cacanima ovo predstavlja vrhunski dogadjaj

igraju zaista dobru sezonu (posle ove pobede, kuci imaju 30-3 ove sezone) i jbg, kad se vec nije dalo i kad se najbolji igrac sjebao nekoliko dana pred f4 aba 2, finale kls sa zvezdom bi bio fenomenalan rezultat

Link to comment

mornar sampion crne gore!

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/imperija-je-pala-mornar-sampion-crne-gore/296757

 

u makedoniji rabotnicki koji nije bio u "aba sistemu" izdominirao,tokom sezone, dobio mzt 3:0 u finalu i uzeo titulu

u sloveniji, krka "brejknula" olimpiju, povela 2:1, medjutim posustala, izgubili u produzetku 5te, olimpija uzela titulu

u bosni zrinjevac prekinuo dominaciju igokee, osvojili prvo mesto u regularnom, medjutim nisu ni dosli u priliku da iskoriste prednost domaceg terena, dobili u gostima, osvojili titulu

u hrvatskoj, cibona vec u prvoj "oduzela" prednost domaceg terena cedeviti, cedevita uzvratila, a onda cibona veceras opet dobila u gostima, trenutno 2:1 za cibonu

u srbiji... :fantom:

 

Link to comment
5 minutes ago, keitel said:

Ne znam o čemu vi to..kad je uopšte poslednji put neko dovodio navijače u Železnik? 2002?

kakve navijace?

ja komentarisem cinjenicu da ne mogu otici da gledam utakmicu, jer nema karata u slobodnoj prodaji

 

 

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:
7 minutes ago, keitel said:
Ne znam o čemu vi to..kad je uopšte poslednji put neko dovodio navijače u Železnik? 2002?

SNS recept, karta i sendvič.

odjebi budalo

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...