Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Jbg vucic je izracunao da u srbiji postoje samo navijaci zvezde i partizana i da samo njih treba zadovoljiti. Za njegova vakta ne ocekujem da se pojavi ozbiljan kosarkaski ili fudbalski klub, sa nekim ambicijama mimo vecitih, a verovatno se ni oni posle njega nece previse truditi oko ostalih, kao sto nisu ni oni pre vucica. Veciti su ugasili sav sport u srbiji, i sad sta je tu je.

 

In other news, cedevita prelazi u varazdin, dobar potez. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Ja ne verujem da ce KK Vrsac docekati jesen, zaista cu biti iznenadjen ako nastave da postoje. Pred F4 ABA2 sam popricao sa jednim momkom koji igra za klub, rece mi da su dobili po 300 eura, sto je bila prva nekakva uplata od decembra.
Taj klub je alatka za ispumpavanje para kojom se igraju braca Grujin, poznati po lopovluku i prebacivanju Lajonsa u Kragujevac.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

mislim da vrsac najgore stoji od svih aba ligasa, cak i za kls nivo nemaju kintu

oni su sezonu poceli sa mladom ekipom i igrali iznenadjujuce dobro na pocetku

onda su negde zimus i takav sastav dodatno podmladili i doveli juniore zvezde/partizana

 

tu ima svega par igraca koji primaju ikakve plate (odnosno trebalo bi da primaju), cudi me da grad vrsac (koliko znam oni su sad gradski klub, bez nekog sponzora) ne moze za toliko da im pokrije troskove

 

o toj braci grujin ne znam nista osim da su bili u radnickom kragujevac i da je i tad bio problem sa isplacivanjem zarada

sad vidim da je ivan grujin savetnik gradonacelnika, a aca grujin direktor kk vrsac

 

ovaj ivan je 77 godiste, sto znaci da je u onim godinama kad je radnicki igrao aba imao tek nesto preko 30 godina

verovtno se radi o vrlo sposobnim mladicima kad su tako mladi zauzeli direktorske pozicije :fantom:

 

ko su uopste ti likovi? google nije od narocite pomoci

 

 

Link to comment

Ugovor sa podgoričkim klubom je potpisao 25-godišnji Amerikanac Koti Klark (ne navodi se na koliki je ugovor potpisan), koji igra na poziciji krila.

 

Valja li ovaj? Iz vtb je stigao.

Link to comment

los borac

ocekivana prednost u reketu fmpa

ali mora se to svesti na razumniju meru i naravno mora sut za tri rporaditi, od toga borac "zivi"

 

fmp mozda ponajmanje odgovara borcu od svih ekipa

Link to comment

losa priprema utakmice borca, vidi se da psihicki nisu na nivou

tesko ce se vratiti

 

poslednje sto im treba da ovakvu sezonu, sigurno najuspesniju od raspada sfrj zavrse porazom kuci stoka razlikom od fmpa :S

Link to comment

Ne ide ovo, ponovo ce Covicev dvoglavi mutant igrati u finalu. Radulovic (koji je moj i dodvodjen) drka loptu 13 minuta, a Pesak i Malina dobiju 14 zajedno. Balaban vec 4 zicera promasio, u Zelezniku pravio korake pod kosem u poslednjem minutu. Tu je da usere sve sto treba kad je najbitnije. 

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...