Jump to content

NBA 2016/17

theanswer

65 members have voted

1. 1. šampion

2. 2. mvp

3. 3. naši

• srbi pokorili ameriku
    • dobri, mogu i bolje
    • vraćajte se u evropu, to tamo i nije košarka

Recommended Posts

• Replies 3,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Have_Fun

405

• theanswer

359

• Calavera

178

• 189-

166

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onda imaš arenavision ako imaš ace, ostale streaming sajtove uobičajene plus potraži jači kvalitet ili možda neki jutjub stream na reddit.com/r/nbastreams

http://www.startribune.com/wolves-practice-well-after-a-day-off/395521651/

--Thibodeau talked a bit about his second unit today. At least for now, it appears Zach LaVine and Gorgui Dieng are playing with the first unit, with Kris Dunn, Shabazz Muhammad, Cole Aldrich, Brandon Rush and Nemanja Bjelica rounding out the second five.

Nemanja spaces the floor, gives you the four-five pick and roll. 

Edited by Calavera

Jokić i Nurkić noćas startovali. Gledao sam prvo, nisu delovali loše zajedno, odigrali prvih 6 minuta. Samo što je Nurkić ovde onaj koji je krajnji korisnik usluga ovog lineup-a.

Kako sudije sviraju korake u polazu prvi napad Ćaću, nešto kao Bjelici prošle godine.

Embid uzeo 3 šuta sa poludistance, promašio sva 3, Šarić pogodio prvu trojku, Ćaćo takođe. Boston u formi za regularnu sezonu, Fila u formi za Raker park, a i to možda. Jeste predsezona ali nijedna ekipa koju sam gledao još nije delovala ovako divljački i neorganizovano. Dosta igrača ima upitno ali neko za koga sam siguran da je teško NBA igrač je Stauskas.

Evo ga Embid, dobar post move, blokada u odbrani, šut sa skoro trojke.

Edited by theanswer

bas sam to hteo komentarisati kako su rodriguezu svirali ono kao korake a npr hardenu nema sanse da bi svirali.

embiid pogodio dva suta i zalepio browna koji je malo bezobrazvno krenuo da kuca preko njega.

stauskas na pg...

mislim da je išao ovaj na polaganje ali nije ni bitno

stauskas na pg je dobar štos

a za korake ma smeh, kakav harden, sledeći napad smart je utrčavao primio loptu na penalu, spustio je posle 4 koraka otprilike

Nemanja Posrbica

Ove godine će biti mrtva trka između Netsa i Phile ko će imati najgori skor. Phi ima tri centra i dva krilna centra (dobro, jedan će očigledno da preskoči celu prvu sezonu) i brdo krša na ostalim pozicijama. Embiid je baš puno obećavao, po meni više nego Towns pred draft, ali izgubiti dve godine razvoja je puno, čak i da ne uzmemo u obzir koliko su povrede koje je on imao veliki znak pitanja, pogotovo za centre.

Ne verujem da NYK, Miami i Milwaukee mogu da budu čak ni konkurenti za PO, mada će sigurno Grk, Parker i Porzingis imali sjajne sezone. NYK će ako ništa drugo slaba klupa, upitan trener i sklonost povredama gurnuti u ispodprosečnost. Povreda Middleton je osigurala da Bucksi ne budu blizu PO. Mene da pitaju trebali bi prvi biti u redu za Noela. Winslow bi ove godine trebao da procveta, ali Dragić i Whiteside su premalo. Razvaljen je roster, pušten Wade, Bosh završio karijeru.

Rekao bih da su sigurice na istoku Cleveland, Toronto, Boston i Detroit. Cavsi su ostali bez klupe, još čekaju JR Smitha, ali jure sličnu kampanju kao prethodnu. Ove sezone će Irving biti od početka zdrav. Toronto je ostao Biyomba, ali će Carroll biti zdraviji. Boston je doveo Horforda, ostao bez Turnera, Stevens je odličan trener Boston igra već duže na svom maksimumu, očekuje se isto ove godine. Pitanje je ko će pokupiti minute i ulogu Turnera. Detroit je popravio ono gde su bili slabi prethonde godine, klupu. Igrači su iskusniji i uigraniji.

Indiana je napravila rez, promenila trenera i ostaje da se vidi kako će to delovati. Teague je novi PG koji je sigurno drugačiji od Hilla i uvek ostaje pitanje kako igrati pored Ellisa. Imaju puno poverenja u Turnera, koji je prevazišao moja očekivanja prošle sezone. Washington je takođe promenio trenera, ali nije menjao startere već samo ojačao klupu. Oubre bi mogao da ima dobru sophomore sezonu. Atalanta je dala ključeve Schröderu, malo očekujem problema početkom sezone, a Horforda su zamenili Howardom.

Bullsi su napravili slabu selekciju, trener prošle godine nije impresionirao, ali imaju pristojan roster sa solidnom dubinom. Orlando je dosta menjao, uzeo po meni odličnog trenera, ali ostao bez Oladipa i praktično se kockaju na Paytonu. Meni se Payton dopada, ali mislim da još nije spreman da vodi tim do doigravanja. Jordanovi su konačno uhvatili neki kontinuitet, imaju više nego pristojnog trenera, Batum je ostao, MKG je zdrav, ali su nekako igrački tanji od većine timova, a i prilično su promenili klupu u međusezoni.

CLE, TOR, BOS, DET, IND, WAS, ATL i CHI - mada povrede mogu dosta toga da promene.

Meni je baš žao zbog Midltona. Milvoki bi imao opasan potencijal sa njim. Ali ne bih ih otpisivao ni ovako. Nisam još u potpunosti kupljen Kidom ali mogao bi da mi otkloni sumnje ove sezone. Problem je što je centralna divizija sada sigurno najjača na Istoku. Boston mi je zicer za top 3 na istoku. Toronto je i dalje zanimljiv iako su izgubili Bizmaka, imaju oni tu mladih visokih koji mogu da iskoče, Kerol ako bude zdrav to će biti veliki plus, i dalje čekaju Rosa da bude konstantan. Samo za nešto više od polufinala i borbe da budu sparing partner Kavsima u finalu konferencije je ipak potrebno da Lebron nije na Istoku a jebiga jeste. Ako bih morao nekoga da ubacim gore u top 8 od ovih Posrbicinih to je Šarlot sigurno. Koga bih izbacio je već teže pitanje ali verovatno Vašington ili Čikago.

Edited by theanswer
Kanzas siti zez

Ja mislim da ce se Boston i Toronto kidati za drugo mesto. Cak bih malu prednost dao Bostonu. Nisu mnogo menjali tim a opet mi deluju da su se pojacali igracima koji odgovaraju Stevensu.

Indi ispred Detroita.

Chicago ce da duva za plejof.

Brooklyn bar pet pobeda manje od File.

mislim da postoje tri sigurne ekipe u playoffu sa istoka a to su cleveland, boston i toronto. ostali ce zavisiti pre svega od zdravlja. mogu bilo koju od ostalih ekipa da vidim da izvise za playoff ako im se povredi jedan od glavnih igraca. naravno u obzir su uzete samo ekipe koje realno mogu ici u playoff.

cleveland samo zavisi od zelje i volje koji ce biti na kraju. ne bi me iznenadilo da na kraju zavrse drugi kao pre dve godine. lebron vec ima 32 godine, ocekujem da u nekom laganom ritmu odigra regularnu sezonu. jr smith ce verovatno potpisati kao tt prosle godine.

bostonu dajem prednost ispred toronta pre svega zbog trenera. toronto ako osatne bez nekog startera na neki period npr valanciunas, nemaju bas neku dostojnu zamenu. boston ima duzu klupu i vise verujem njihovoj rotaciji.

osatle tri ekipe koje su mi sigurne za playoff (ako ostanu pretezno zdrave) su atlanta, charlotte i detroit.

od ekipa tipa washington, indiana, miami, orlando, chicago, new york bih kao poslednje dve ekipe izabrao indianu i chicago. indianu pre svega zbog georga, turner obecava, ali ostali su mi meh. kao pojacali su se ali klupa im je gora plus mi se cini da ce im trener biti losiji.

tu bi bio i milwaukee da se nije povredio middleton. ovako ce biti na oko 30tak pobeda najvise.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...