Jump to content

NBA 2016/17

theanswer

65 members have voted

1. 1. šampion

2. 2. mvp

3. 3. naši

• srbi pokorili ameriku
    • dobri, mogu i bolje
    • vraćajte se u evropu, to tamo i nije košarka

Recommended Posts

da, zaboravio sam mirzu. 

bullsi ce biti jedna od ekipa koja ce me najvise interesovati na pocetku. ima jos wade dovoljno skilla u sebi da mogu uci u playoff, samo treba to posloziti. hoiberg se nije bas preterano dobro pokazao u prvoj sezoni. ako wade i butler odigraju bar 75 utakmica onda mogu do nekog sedmog, osmog mesta.

• Replies 3,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Have_Fun

405

• theanswer

359

• Calavera

178

• 189-

166

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kanzas siti zez

ja mislim da ce Bullsi trejdovati nekog u toku sezone, verovatno Butlera. Jbg, ne mogu da shvatim da u danasnjoj kosarci sastavis ekipu u kojoj nijedan startni bek ni ne sutira trojke. Znaci u petorci imas jedino Mirotica koji moze da pogodi za tri. Spacing ce im biti ogroman problem.

A imas Ronda koji je beskoristan bez lopte, Wadea koji takodje trazi loptu i Butlera kao zvezdu tima, kod koga jos uvek stoje neki upitnici da li to moze da bude.

čikago luta, ne znaju ni oni kako im je došao vejd, u kratkom roku to je odlična stvar ako vejd nastavi da prevazilazi očekivanja (mada ja svake godine sumnjam u to) ali u dugom roku to je tim koji nema ni glavu ni rep i koji će morati biti razbucan na paramparčad. najveći je problem što ni oni sami ne znaju šta hoće pa su od toga da žele rebilding bez rouza noe gasola i batlera došli do toga da aj što im je ostao batler nego imaju vejda i rondoa sada

trejdovati batlera? pa to ni oni čak ne bi uradili. morali su ga trejdovati na leto što je mislim i bio plan al eto, čini se da minesota nije želela puno da da.

sve u svemu, čak i da im se poklope sve kockice ove sezone oni su samo prosečan plejof tim na istoku i ništa više od toga a bez potencijala da se to promeni u bliskoj budućnosti

Edited by theanswer

sto se tice mvp-ja mislim da bi npr paul ili griffin bili lepi favoriti za to ako bi clippersi zavrsili kao drugi. lbj se nece previse cimati cenim, cak bi irving mogao vise da poludi. trojka/cetvorka iz gsw ce imati smanjene brojke. harden tesko da ce u prva tri sa houstonom, ista situacija i sa westbrookom i davisom. leonard se uvek preskoci a on moze biti solidan kandidat. george ako indiana nekim cudom bude druga.

sto se tice mvp-ja mislim da bi npr paul ili griffin bili lepi favoriti za to ako bi clippersi zavrsili kao drugi. lbj se nece previse cimati cenim, cak bi irving mogao vise da poludi. trojka/cetvorka iz gsw ce imati smanjene brojke. harden tesko da ce u prva tri sa houstonom, ista situacija i sa westbrookom i davisom. leonard se uvek preskoci a on moze biti solidan kandidat. george ako indiana nekim cudom bude druga.

ako bude prva, nema šanse da uzme neko sa istoka da ne bude prvi mada i tako jako teško.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...