Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

da li ste znali da je evan wood bila udata za merilin mensona? vragolica jedna ????

valjda se razvela kada ga je videla bez sminke :) ... i ja bih :D hm... mada ima dobre obrade

 

nisam citala knjigu pa htedoh da pitam sta tacno trazi ed haris? znam da rece maze-lavirint ali jel to on misli na na ulaz u park ili mozda u institut? ili mi jos ne znamo sta je taj maze

 

2pm, mogla bih iz pidzame u atletsko pa na hajking na ranyon i istopim salo na 30C, pakao napolju

Edited by mustang
Link to comment

Nisam čitao originalnu Crichtonovu knjigu, ali serija je samo vague bazirana na njoj, a uglavnom se radi o originalnom scenariju.

 

 

Slatka je ovde Evan Rachel Wood, da ne lažem u nekim ranijim ostvarenjima mi nije bila ništa posebno, ali ovde je stvarno slatka. :wub:

 

 

 

 

 

Što se tiče mazea...

 

 

 

 

Ne znam šta bi maze ovde mogao biti, ali ako si pogledala drugu epizodu videla si da Hopkins govori o nekim stvarima koje je dodao, pa bi i on mogao biti deo tog nekog novog questa. Pretpostavljam da nema reči da se radi o ulazu u Westworld pošto je Ed Harris ionako gost pa zna gde je ušao, a i u drugoj epizodi se vidi da je taj ulaz u obliku lifta koji prolazi kroz salun.

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Neke stvari je već počeo tajno, samo za sebe da re-kreira. Na primer:

 

 

 

 

Dečko sa kojim je pričao najverovatnije predstavlja njegovog (davno preminulog) brata.

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...