Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Ako si odgledao svih 9 do sada odgledaj i ovu. Dobices neke odgovore i razjasnjenja, mada ce dosta njih biti glupo.

 

Ako nisi gledao nista do sada, mozda bolje da zaobidjes. Ja iskreno ne znam hocu li gledati S3 kada se pojavi.

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Ako si odgledao svih 9 do sada odgledaj i ovu. Dobices neke odgovore i razjasnjenja, mada ce dosta njih biti glupo.

 

Ako nisi gledao nista do sada, mozda bolje da zaobidjes. Ja iskreno ne znam hocu li gledati S3 kada se pojavi.

Sezonu mislio, znaci zaobici

Link to comment
12 hours ago, Pečorin said:

da hoce, mogli bi komotno da zavrse seriju ovako.

post-credit scena potpuno nepotrebna

+1

za ovo drugo, mislis na:

Spoiler

 

ja to uopste nisam video, malopre naleteh na youtubu

55 minutes ago, goofs said:

Ako si odgledao svih 9 do sada odgledaj i ovu. Dobices neke odgovore i razjasnjenja, mada ce dosta njih biti glupo.

 

Ako nisi gledao nista do sada, mozda bolje da zaobidjes. Ja iskreno ne znam hocu li gledati S3 kada se pojavi.

+1

Link to comment
58 minutes ago, Duci Simonovic said:

Sezonu mislio, znaci zaobici

 

pogledaj drugu (jel druga bese bila ona gde se eksli nesto dogodilo?) i poslednju epizodu, ako bas moras.

 

neverovatno je kako su uspeli da naprave celu sezonu u kojoj se skoro nista nije desilo.

Link to comment
On 25.6.2018. at 22:24, Pečorin said:

da hoce, mogli bi komotno da zavrse seriju ovako.

post-credit scena potpuno nepotrebna

 

true

zbindzovah sezonu u 2 dana i moram priznati da mi se sve jako svidelo, dobro ne bas sve

shogun je kanta, generalno obracuni su kanta zbog Delosovih placenika koji ginu kao botovi i ima tu jos dosta stvari preko kojih se mora preci

 

osim toga meni se ova sezona vise svidela od prve

sad je samo pitanje kako gledati Prestona kako shreduje nesto sto ti se svidja :D

Edited by Escalade
Link to comment

Možda je bolji utisak kada se pogleda sve u kratkom razmaku, a ne ovako (kao što sam ja gledao) jedanput nedeljno.

 

Meni ipak ostaje utisak da je dosta toga najavljeno, ali da je priča neubedljiva. Pokreću se pitanja kao što su slobodna volja i smrtnost/besmrtnost, a zatim se nude vrlo tanka pojašnjenja i odgovori. Ne trebaju tu odgovori u smislu nekog konačnog razjašnjenja, već nešto kao temelj priče kroz koju će gledalac putovati. Nešto što je recimo u Matriksu bilo "red pill or blue pill".

Link to comment

Valjda je promenila target-satelit i tamo poslala onaj raj sa hostovima, da mogu na miru imaginarno da zive. Umesto da ih utepa sve kako je prvobitno namerila.

 

Mislim da si se istripovao posto je crnjo valjda rekao da tek posto je ubio ovu da je shvatio da ona mora postojati, pa je napravio guznu verziju 2.0

Link to comment

pa da, al to svakako mora da pristigne na neki server il nedje, koji svakako nije nezavistan od ljudi.

mada je delovalo ko da ispaljuje neki laser.

 

za ovo 2 si me natero da guglam jer mi se ne da pustati ponovo, pa kaze The final scene shows a further two hosts residing in Arnold's home back in the real world 

Link to comment

jest, zaboravio sam na tu scenu budjenja :isuse: ok, u pravu ste.

 

za server, sve je istina, samo je glupo objasnjeno, tj. iskusno su zaobisli pruzanje ikakvog objasnjenja. kao i objasnjenje cemu cela frka oko uploada/downloada cjalovog mozga, zasto to nije moglo na USB, a ispada da je moglo na onu sondu, sto neko prosto nije sondu stavio u dzep i poneo je kuda treba da je ponese, itd. razradis sezonu i po misteriozne radnje oko jedne trivijalne gluposti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...