Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Odgledah noćas, po meni ubedljivo najskuplja, ali istovremeno i najlošija epizoda. Nećemo ići u detalje dok i ostali ne odgledaju...

Edited by Jeremija
Link to comment

Ok je ideja o samom susretu samo naizgled različitih civilizacija, ali moralo je biti mnogo bolje napisano, makar da se 2 istetovirane lezbače dovate.

 

Link to comment
25 minutes ago, gone fishing said:

nepotrebna filer epizoda, btw izgleda da mejv nije ukapirala da ima moć da vaskrsava tostere

 

Mislim da su uvek epizode 5 i 6 u HBO serijama filer epizode, svaka GoT sezona ih ima. Otpilike period radnje kada zavrse sa pocetnim uvodom i ponekim novim zapletom, i krenu da tabanaju poljanu za zavrsni picvajz.

Link to comment

Jeste filer ali je bar skup raskosan i relativno nov. Da je bio HBO filer vulgaris gledali bi i dalje kako svi setaju u krug i filozofiraju o dusi.

Link to comment

pa ne znam sta bi u epizodi bilo specijalno skupo, ima jedna ipo lokacija i par desetina novih kostima za stare statiste. 

meni zapravo bas skromno izgleda.

Link to comment
21 hours ago, goofs said:

 

 

Dosadnjikava epizoda, Mejvi priča još i nekako, ali što Sem&Gili Tedi&Dlores smaraju, za popizdeti.

baš je dosadno bilo, a i bez neke naročite poente.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Pajtos od Dolores je jos dosadniji od nje.. ubiše ljudi...

Najbesmisleniji lik u celom serijalu, mota se tu sve vreme, a ni za šta nije bitan.

 

Btw, uloga robota psihopate ne leži nikako ERW, niti dobro igra, niti ima pojavu za tu ulogu, niti je sama uloga dobro napisana (za sada). Ubedljivo najslabiji element druge sezone, a trebao bi da bude centralni deo priče.

 

EDIT: Epizoda je golo govno, gledao sam je sinoć. Žali Bože potrošenog vremena.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...