Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Jednom u pola godine imam zelju da odgledam par emisija na IDJ TV i pogledao sam nekoliko nekih rep emisija i ja moram da priznam da sam za barem 50% gluplji nego pre gledanja. Utisak dana je surreal i najgluplja pesma ikada napisana na shb jeziku, sex zdravlje pravoslavlje. THCP pevaju istu pesmu i rime evo 15ak godina, imaju random generator od 10 stihova i rima.

Corona, Nikolija, THCP, Fox, Rasta, sve je ovo toliko preglupo, neinventivno, genericko, koliko su lenji ovi ljudi ovo je brutalno.

Link to comment

Relja as Nikolijin zmu? On deluje pa onako veselo, ali je i dalje previse genericki. Bukvalno nema jedna emocija koju mogu da povezem negde u glavi. 

Vise sam sokiran koliko cela scena vrti iste rime, bitove, ideje, kakva dosada, to je moja ideja smrti, da nema nista osim ovoga da se slusa. Iskoci tu ponekad nesto dobro, onaj Sinanov sin, neki Cobijev bit, ali u masi ostalog slabo je to.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 15.5.2021. at 21:37, djeneralche said:

Jednom u pola godine imam zelju da odgledam par emisija na IDJ TV i pogledao sam nekoliko nekih rep emisija i ja moram da priznam da sam za barem 50% gluplji nego pre gledanja. Utisak dana je surreal i najgluplja pesma ikada napisana na shb jeziku, sex zdravlje pravoslavlje. THCP pevaju istu pesmu i rime evo 15ak godina, imaju random generator od 10 stihova i rima.

Corona, Nikolija, THCP, Fox, Rasta, sve je ovo toliko preglupo, neinventivno, genericko, koliko su lenji ovi ljudi ovo je brutalno.

 

или укратко:

 

 

Link to comment

cuh ovo danas

nista spektakularno, ali ok

makar je smoke iskocio iz price "zivot je tezak, nije bilo lako, ali rime su mi tvrde, idem napred jako"

 

ok i sahranili su trep :fantom:

Link to comment

pokusao to slusati juce, prekjuce, ne mogu jebote

ajde timbe, takav je, meni opet donekle zanimljiv jer retko daje intervjue

ali galeb jbt, kao da sam sebe intervjuise, ajd i sve to na stranu, ali lik konstantno gleda u kameru i obraca se publici i prica svoje dozivljaje, a satro doveo gosta da mu postavlja pitanja i da ovaj zapravo prica svoju pricu :D

jedino ovo njegovo sam odgledao sa mikrijem i eufratom i tu je pokusavao slicno, ali opet u manjoj meri jer jbg i ova dvojica su drugaciji

Edited by pbg12345
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...