Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Slab sam sa definicijom jer nemam pojma ni sta je trep ali valjda ono sto je bio pank za rnr tri akorda i to je to, to je valjda trep za rep, klinci koji ne znaju da repuju pa samo autotjunuju. Plus ima sutke na koncertima.

Link to comment

pa i trep je kao neka vrste pobune. uglavnom ljudi koji ne znaju nista da sviraju i pevaju, a imaju neki stav.

 

a i pank i trep su nastali zbog ogomne zelje ovih sto ne znaju da sviraju, a vole da budu u centru paznje, da se drogiraju i piju, da budu okruzeni vrhunskim kurvama i gomilom kesha

Link to comment

Trep mu dodje kao drunk punk faza hip hopa, kad predje u Minor Threat/Hardcore/Streith Edge fazu onda ce da prestane da bude precenjenj i uci ce u izucavanje na akademijama. Not.

Link to comment

pomenem pre neki dan drugarici psihološkinji trep, ona pita šta je to, preslušamo zajedno nekoliko pesama i ona ga je videla tako, kao buntovni izraz novih generacija, sredstvo za distanciranje od i sablažnjavanje matoraca. ne znam kakav je klasni aspekt trepa, mada on i u panku odavno nema neku ulogu.

 

inače kidakki kida, juče na ripit u našoj kući, mislim da smo svi naučili napamet :D

Link to comment
13 hours ago, djeneralche said:

 

Balkanski bistibojsi izdominirali.

 

Jesu oni najbolji u ovome.

 

Je li ovo taj PRAVI REP koji je Coby najavljivao kao odgovor Ajsu? Po fazonu i tekstu rekao bih da jeste

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...