Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Ok, liči, samo što ona nema instrument za to, evo sad sam preslušao ove njene rane radove (Pustinjom i ovo sa Muffom), pa žena je nešto najdalje od vokalnog interpretatora što sam čuo u posljednjih ihaj haj godina. Ok, neko će reći da joj ne treba, ali onda umjesto nje možeš kroz autotjun provući i Šešelja, kozu ili veš mašinu, isti kurac. Ima ona onako kobilasta neku harizmu, a usput je i dokaz da za pjevača ne moraš da imaš ni glas ni tehniku, samo ja zaista i dalje ne vidim razlog za to što su mnogi otkinuli na nju. Kad se pojavila sa onim singlom "Slađana", ja sam majke mi mislio da je ona neki koncept, neka parodija. 

Link to comment

Ja mislim da je njen glas svesno produciran da podseća na Cecu...

Za ovo da se iskreno lože na turbo folk će od mene uvek imati plus. Nasuprot njima, Bassivity ekipi kao da je zbog nečega neprijatno:wicked: pa se pravdaju... 

Link to comment
8 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

pa nije trap, reko sam ti da je ovo omaz djoganiju, ali ne moze topik o trepu u srbiji bez cobya.

 

Posto je trap buzzword a niko ne zna sta je to jel mozes da objasnis zasto je Coby trap?

Link to comment
19 minutes ago, Lezilebovich said:

Kuskus jesu. Oni su postojali I pre basivitija, pa zato nisu losi

A, pa to objašnjava. 

Mislim, bez trunke sarkazma, drago mi je iskreno što neko može da pravi fine pare od muzike. Al nek se isti ne breca kad mu kažu da je to što radi sranje i da nema dodira sa hiphopom. Preslušao sam sinoć malo ovo što potok sluša i to je jebiga neki dens il tako neki racku, nije uopšte crna muzika a kamoli rep. 

Link to comment

Kuskusi jesu ustase, taj decko sto im je producent kida, plus ovaj mali bucko baca dobre rime, visoki kosjaner je onako ali tripozan. Od te domace ekipe jedino Mili valja, ovo ostalo je plac majke bozije, ukljucujuci Cobija sa jug.

Sureal ista poza kao otac pre 40 godina. Previse nategnuto meni to deluje.

Edited by djeneralche
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...