Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

 

 

 toni, pocelo je od ovoga:

 

 

onda ga je smoke rastavio na sitne komade (najbolji diss na ovim prostorima ikad), pa se ovaj pravdao po interenetima da nije tako mislio i zvao smokea da mu objasnjava. 

Link to comment
43 minutes ago, Azdaja said:

Znaš znaš, onaj iz VIP - Ekipa stigla, 

Ako riba drolja postane, bla bla bla.. 

 

Uvredio se on i Coby saradnik mu što eto svi prozivaju njih jer oni rade jedini i uzimaju pare na ovaj turbo trep rep folk

Joj jeste.

Vidim poznat mi delija al mislim da nije tada imao ovo ime. Struka, ikac i ta druga liga ekipa. 

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

Joj jeste.

Vidim poznat mi delija al mislim da nije tada imao ovo ime. Struka, ikac i ta druga liga ekipa. 

Da da ... A onda je bassivity uleteo u idj senide I raste I ostala autotjun viuviuviu sranja ... I mlate pare. 

@ragasto

A kako se uopste neko "skida" sa trendinga ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Nemam pojma, nisam toliko u materiji. Ne verujem da je riportovanje dovoljno za to, pošto pretpostavljam da bi spotu stavili neku oznaku (godine, golotinja, tako nešto). No, sad si me zainteresovao pa guglam...heh, evo nekih koji su takođe misteriozno nestali sa trendinga...

 

Prvo ćemo, naravno, da uletimo u teorije zavere ali ne mora obavezno da znači da neko skida spotove koji mu se ne sviđaju.

@Lezilebovich 

 

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

 

 toni, pocelo je od ovoga:

 

 

onda ga je smoke rastavio na sitne komade (najbolji diss na ovim prostorima ikad), pa se ovaj pravdao po interenetima da nije tako mislio i zvao smokea da mu objasnjava. 

Gledao ja to prosle nedelje da vidim o cemu se tu radi i naleteo na ovo:

 

 

mnogo dobro :lolol:

Edited by maheem
Link to comment
1 hour ago, Host said:

Kbp, IDJ vs. Bassivity? Na ruke.

 

Ortak redovno forsira IDJ u kolima, a komsiluk samo Bassivity. Jaci je IDJ realno. 

Kukus i Mili vs bilo sta je kao beskonacno u odnosu na bilo sta.

Link to comment

I dalje mislim da zajebavaš :D. Trending je top lista na YT, recimo tako. Između ostalog je bitno i zato što masa klinaca obraća pažnju samo na trending dok pretražuje YT (pretraga se odnosi samo na kliktanje preporučenih klipova, ne d'o bog da neko upiše nešto u pretraživač)...itd.

 

Ajzak je danas broj jedan na trendingu.

Link to comment

mator si tebra :( doduse, i meni je vrhunac domace rep scene sunshine.

 

 

coby najavio odgovor, stay tuned. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...