Jump to content
IGNORED

Fantasy Champppions League 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    34

  • Velocipede

    26

  • OmarKuk

    21

  • Tolaa

    15

Suki kapiten, Bernat i Nojer. I neka trojica za po 4 dinara sto terena ne videse, a verovatno ni klupe. Imam jos jednog takvog, ceka da udje sutra. :D Birala sam ih po imenima, ovaj sto ceka se zove Boli Bolingoli.

Link to comment

Mesi kapetan  :ziga: asist. od Koste i Salvia i klinsit Nojera i Umtitititija,nije lose,nije lose,jos da ga mladjahni Grimaldo nije primio u 94' sjutra ne bi imalo sta da se menja... tj.sem Rakite koji je nacisto podbacio

Link to comment

http://www.haxball.gr/group/view/24698

 

4 od 6 trećeplasiranih idu dalje, rangiraće se po broju bodova, poen razlici, ukupnom broju poena (ako budu i dalje izjadnečeni odlučuje žreb)

Nakon prve faze, ponovo žreb, nosioci su pobednici grupa i dva najbolja drugoplasirana (isti kriterijum kao i za treće mesto). U 1/8 finala ne mogu da se sastanu timovi iz iste grupe.

Link to comment

Velika greska uzimanje Kagave i Sirlea koji nisu ni igrali ( za te pare mogao je Marhez da se uzme), cak sam ubacio Kagavu umesto Delgada posto je ovaj imao samo 2 poena tako da imam 95 poena sa Kagavom u ekipi. Iguain podbacio.

 

Ubo sam dobre defenzivce koji su imali i asistencije Smelcer i Kolarov.

Link to comment

E pa Cevap alal' ti cufte,potpisujem da si prvi u klasiku nakon ovog kola  :D ode mojih 30-tak razlike ocas posla sa 3 Kunova kapitenska,2 Marezova rutinska i klinsitove Juvea i Lesitera  :cry: priznajem da sam bio zadovoljan zrebom kada sam video razliku i to da su mi jos ostali (ispostavilo se Realovi pedercici),ali sta je tu je,moram se pomiriti sa cinjenicom da mi se ovo precesto dogadja.Ipak,super je CL,nikad nisi siguran jer je ogromna razlika u kvalitetu timova pa se desavaju antologijska nakantavanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...