Jump to content
IGNORED

US Open 29.8. - 11.9. 2016.


Timmy

  

31 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Novak
      19
    • Marej
      4
    • neko treći
      8
  2. 2. Pobednica?

    • Serena
      15
    • Muguruza
      4
    • Halep
      1
    • neka četvrta
      11


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    108

  • mlatko

    86

  • Jeremija

    70

  • renne

    58

Top Posters In This Topic

 

 

55+57 percent chance

Over the next two weeks, thousands will descend upon the Flushing neighborhood of Queens, New York, to sit in bleachers, wear shorts, sweat all over each other and drink vodka cocktails. There will also be a major tennis tournament taking place. It’s a tournament — the U.S. Open — that Serena Williams has a 55 percent chance to win, according to our predictions. It would be Williams’s 23rd major, an Open-era record. The favorite on the men’s side is Novak Djokovic, with a 57 percent shot at the championship. [FiveThirtyEight]

Link to comment

Nije Novak imao srece u zrebu. Od silnih igraca on odmah na Janovica koji je bio blizu top10 prosle godine. Zatim Veseli, Klizan pa Gaske. Mogao je svuda bolje proci. Al sta je tu je. Ako uspe da zaboravi sva prethodna sranja i pronadje svoju igru od pre W, mislim da nece biti zime. Marej jeste najozbiljniji rival. Al me ne bi iznenadilo da on ni ne dodje do finala. Pretesku sezonu ima, mislim da nikad nije imao ovoliko meceva. Mora i njegovo telo reagovati.

Edited by Timmy
Link to comment

Poljak je imao (manje-vise) epizodne uloge 2012 i 2013 i od tada kuburi sa povredama, ne vidim kako moze da iznenadi osim ako krene jako a Noletov puls popusti...

 

 

 

 

Nije Novak imao srece u zrebu. Od silnih igraca on odmah na Janovica koji je bio blizu top10 prosle godine.

mislis 2013...? prosle je jedva silazio ispod top 50

Edited by mlatko
Link to comment

mislis 2013...? prosle je jedva silazio ispod top 50

 

pa zar to nije blizu top10?

 

 

kakav crni janowicz. ako novak ima s njim ozbiljnih problema onda bolje da batali tenis do australije. covek je izgubio sva tri meca na betonu ove godine. a i ostali teniseri koje je nabrojao timmy su u picku materinu nezgodni. sta ste se svi usrali za novaka...

Edited by 189-
Link to comment

pa zar to nije blizu top10?

 

 

kakav crni janowicz. ako novak ima s njim ozbiljnih problema onda bolje da batali tenis do australije. covek je izgubio sva tri meca na betonu ove godine. a i ostali teniseri koje je nabrojao timmy su u picku materinu nezgodni. sta ste se svi usrali za novaka...

Pa mogao je bolje da prodje. Samo sam to rekao. Pogledaj samo kostur. Tusta i tma levih igraca. 

Link to comment

Mari je u modu "sad il nikad" i ne verujem da će ga telo "izdati". Realno, ova sezona i _možda_ sledeća su mu poslednja šansa za no. 1... Idu godine.

E sad, ne verujem da će Djoker imati problema da ga zadrži tamo gde mu je mesto ;) ... kao i da odbrani USO. Janović, Kližan, Veseli (da, da, znam...), Gaske... sve štih do štiha ;)

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Gaske ima fantastično umeće čitanja igre i taktičkog pregrupisavanja: primetio je očito kako Edmund ima sjajan i ubitačan forhend, i zato mu non stop nabacuje balone na njega.

 

Sve čekam da prikažu ložu s njegovim timom, očekujem da vidim Boldrika tamo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...