Jump to content

[M] Spanija - Australija

Venom

Recommended Posts

šta si gledao vol 2. akcija je bila ok manje više samo je andersen izgubio kontrolu nad loptom i/ili odigrao loš pas

Akcija u kojoj visoki stoji sam na trojci na 4s do kraja utakmice i ocigledno nece da sutne nije ok. Ali nebitno, u pitanju je samo zajebancija.

Akcija u kojoj visoki stoji sam na trojci na 4s do kraja utakmice i ocigledno nece da sutne nije ok. Ali nebitno, u pitanju je samo zajebancija.

I reći ćeš tri stvari povodom toga, "Jedan, sramota. Dva, sramota. Tri, sramota"?

pa to je akcija da se ostavi mils da šutne trojku, to je zamisao bila, samo je bila loša egzekucija

Jel Gasol sr najavio povlačenje posle OI?

Asked about the possibility of his retirement from international play, Gasol only promised to assess his situation "year by year."

inace veliki hejl za gasola. i za proslo evropsko i za ovo. ne bih verovo da mi neko pre 5 godina reko da ce gasol biti ovako dominantan na olimpijadi 2016.

Bio je kontakt sa igracem koji ide na ulaz. Najvise dignutim kolenom, ali i telom. Nema veze sto je Mils isao unazad dok je pravio faul niti sto je digao ruke. A nema ni veze sto je bilo samo 5 sekundi do kraja. Onakav faul se vise svira nego ne svira.

A vredjanje Belosevica, coveka koji je mozda i najbolji svetski sudija je blago receno jadno. On nije ni svirao onaj faul, ako je to uopste bitno za pricu.

precenjeno govedo, jebem ga usta. možeš misliti vređa se belošević.

Sta radi mrznja prema Spancima :isuse:

bolje da si ostavio ono što si napisao, više bih te cenio

do sad nezabeležena praksa na ppp, vređanje sudije. ali ovo je naš sudija pa još i najbolji. pa kad ti je konkurencija onaj zalizani kreten iz argentine i nije mnogo teško biti najbolji sudija. sve je to mafija a tebe pogađa vređanje beloševića. e joj.

a na 70:70 što se svira tehnička delavedovi za dve reči u ovakvoj utakmici. egocentrična govna.

Edited by theanswer

bolje da si ostavio ono što si napisao, više bih te cenio

do sad nezabeležena praksa na ppp, vređanje sudije. ali ovo je naš sudija pa još i najbolji. pa kad ti je konkurencija onaj zalizani kreten iz argentine i nije mnogo teško biti najbolji sudija. sve je to mafija a tebe pogađa vređanje beloševića. e joj.

a na 70:70 što se svira tehnička delavedovi za dve reči u ovakvoj utakmici. egocentrična govna.

Kako cu ziveti sa spoznajom da me manje cenis :( 

A bolje odmori malo. Postajes slican svom omiljenom forumasu kad se tako ostrastis.
  • Create New...