Jump to content
Timmy

Rezime ucesca nasih sportista na OI

Recommended Posts

Geo

...

Edited by Geo

Jeremija

Svaka reč je ovde suvišna.

Hella

SNS Subotice?

u neobaveznom razgovoru pred doček s gospodinom gradonačelnikom :fantom:

SUBOTICAcom_20Avg2016_Subotica_1120969.j

wall

Gledam gde Davor trenira, računam da ni drugi nemaju neke vrh™ uslove.

Takođe davno gledao kako se Španovićka umače u bure s vodom gde ubacuju zamrznute pvc flaše vode...

Svaka medalja je čudo a tim devojkama i momcima :Hail:

freakns

e, hajde da ovde ne pricamo o stvarima koje ne znamo. 

mozemo mi da kenjamo o SNS saopstenjim i slicno, ali znam 100% da su neki sportovi mnogo vise i bolje isfinansirani nego ranije. mozemo da seremo o Divcu kako je pizda ovo/ono, ali cinjenica je da kada su on i Visacki dosli na celo komiteta da je Divac najavio da ce se drugacije davati pare i da ce neki sportovi dobiti vise nego sto su dobijali, te da ce detaljan plan da se radi nakon Londona. ono sto znam, to je da su streljastvo i atletika daleko bolje finansirani nego ranije. da li je to zasluga OKS ili SNS ili nekog treceg, ne znam. te pare verovatno nisu ni dovoljne, ali u odnosu na ono sto su imali ranije, sada je bolje. problem je sto su to pare koje se daju vrhunskim sportistima umesto da se studiozno ulaze u mlade i jos vaznije u razvoj skolskog sporta, ali to vec nema veze sa ovom temom... tako da Prlainovic neka ne sere toliko, sigurno nije drzava kriva sto FINA ne zna medijski da podigne sport, sto ih boli kurac za isti i sto samim tim nikada nece dobiti pare da bi se siljila patka na jednu zlatnu medalju na OI. 

elem, o uspesima/neuspesima sam pisao vec po topicima, ne bih da se ponavljam. ionako mislim da je mnogo vaznije kako da se podignu sportovi, da se sada krene sa pripremama za 2024 a ne da drvimo bezveze o medaljama na kraju balade

Jimmy Kowalski

Gledam gde Davor trenira, računam da ni drugi nemaju neke vrh™ uslove.

Takođe davno gledao kako se Španovićka umače u bure s vodom gde ubacuju zamrznute pvc flaše vode...

Svaka medalja je čudo a tim devojkama i momcima :Hail:

Za pravu kadu treba iskesirati 10k.

To bure kosta 20evra, frizer jos 50, ali radi poso..

wall

Za pravu kadu treba iskesirati 10k.

To bure kosta 20evra, frizer jos 50, ali radi poso..

Pa ok radi ali verovatno ima razloga što ta kada od 10k ima kupce?

Hoću reći, biti u svetskom vrhu gde ti protivnici imaju svu tehnologiju i armiju stručnjaka a gde odlučuju neki cm, deseti delovi sekunde i sl je uvredljivo i nazavati uspehom.

Ti ljudi su rođeni da budu neki Phelpsovi, Boltovi i sl ali jebi ga...

Jimmy Kowalski

Pa eto, Ivanine rivalke se spremaju ko Apollo Creed, a ona ko Rocky. Juri kokoske u avliji, udara u svinjske polutke.. :D Na kraju, boj bije srce u junaka..

To sa buretom mozda izgleda tuzno, ali Ivana ima solidne uslove za trening cim postize ovako dobre rezultate u kontinuitetu. Mi smo toliko infrastrukturno zakrzljali, da je o vrhunskoj tehnologiji i armiji strucnjaka izlisno govoriti. Da se prvo obezbede elementarni uslovi: atletske dvorane, bazeni, gimnasticarske sale... Tek posle dolaze na red ledene kade..

Edited by Jimmy Kowalski

Jimmy Kowalski

Evo i Ivana u ulozi bota :isuse:

"Moja izjava se NIJE odnosila na misljenje mog sportskog kolege Andrije!

Moj odgovor je bio, iskljucivo, novinaru na pitanje da li sam JA, LICNO zadovoljna uslovima koji su MENI obezbedjeni za Rio. 

Da, jesam zadovoljna uslovima koji su mi obezbedjeni u mojoj zemlji za koju sam izborila bronzanu medalju na olimpijskim igrama u Riu i tacka .

Ne postoji apsolutno nista u toj izjavi sto me stavlja na jednu ili drugu stranu, za i protiv. Gospodo novinari ja sam sportistkinja i moje nezadovoljstvo ili zadovoljstvo nije kampanja,podrska ili kritika vlasti to je moje licno misljenje koje mi vi trazite isto vazi i za sve moje kolege, vrhunske sportiste koji takodje imaju svoje misljenje o odnosu prema njima i sportu kojim se bave. I zato pustite nas da budemo ono sto zelimo volima i radimo punog srca. Jednostavno i skromno da budemo Sportisti! Hvala i nadam se da je ovim stavljena tacka na bilo kakvo dovodjenje mene i mog imena u spregu sa politikom."

hefaca

olimpijske botove treba preimenovati u boltove... da se zna razlika u klasi...

Cane Vukic Prebranac

Наклон до пода за сваку медаљу, финале и достојанствено учешће на ОИ наших спортиста. Уживање је било гледати кошаркаше, одбојкашице, ватерполисте и кошаркашице на њиховом путу до олимпијских медаља. Један од најљепших осјећаја везаних за спорт које сам доживио.

Штефанек је одушевио, повукао је све остале, пробио лед. Од Шпановићке се медаља очекивала, она је свакако хтјела злато, али медаља у атлетици након 60 година еееј. Фантазија. Кајакашима такође свака част, огроман успјех. О малој Тијани ријечи немам, са 18 година до сребра. Она би требало да хара наредну деценију.

Жал остаје што је Ђоковић испао. Али није коме је речено већ коме је суђено. Укупно једно велико БРАВО за српске спортисте у Рију. Надам се да ће добити дочек какав им приличи и да ће ОКС већ од сутра кренути у припреме за Токио, па да тамо освојимо бар 9 :)

Dr Arslanagić

Pa nasi vaterpolo klubovi su pred gasenjem, vecina nema ni bazen, ne znam gde ce da prave te nove sampione ... Osim ako nije taktika, da svake 2-3 godine pokupimo neki zesci talenat iz Boke Kotorske . Sve u svemu , vise verujem Prlainovicu nego buducem ministru sporta :P

Koga su napravili VK Crvena zvezda i VK Radnički iz Kragujevca? 

stoka

Pa eto, Ivanine rivalke se spremaju ko Apollo Creed, a ona ko Rocky. Juri kokoske u avliji, udara u svinjske polutke.. :D Na kraju, boj bije srce u junaka..

Darija Klišina je, pretpostavljamo, Ivan Drago ...

Nikodije

@arslanagic

zvezda jos i jeste pravila neke igrace, iz ove reprezentacije mislim da je to sava randjelovic, bilo je ih je ranije jos. npr sapic i ciric su ponikli u zvezdi, izmedju ostalog, mislim i jugoslav vasovic ranije, itd. radnicki je suvise kratko trajao da bi stigao da pravi igrace.