Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

[M] Srbija - USA, Rio, finale

Recommended Posts

mlatko

Lozim se samo na klubske/grupne kvalifikacijske utakmice gde se vidi neki cilj, i gde se igra da bi se igralo jos vise.

sto ovde nije slucaj :(

Hella

ako ni zbog ceg drugog, zlato mora biti osvojeno kako bi gledali zvalavu picketinu kako se izvlaci da se samo salio za onih 40.000 po osobi.

to je pisalo u kuriru a znate kako oni izvrću sve što ja kažem :fantom:

Svaki vaterpolista u Srbiji koji donese zlatnu medalju dobiće 40.000 evra, rekao je Vučić na konferenciji za novinare, naglasivši da će to dobiti svaki čovek a ne ceo tim.

"Svima smo sve medalje isplatili", rekao je Vučić i dodao gestikulirajući i pokazujući spojene šake u trougao, da to što taj gest vaterpolisti nekad imitiraju, govori da znaju da će pare da dođu, a "kod drugih para nije bilo".

Giggsy

Jebite se, nemoguce je ne loziti se pred ovu utakmicu.

Ja sam hteo da ostanem u krevetu do 8 negde, ali ne ide.

Totalno sam lud, ali verujem da mozemo

Prokleto Djubre

Stvarno ne razumem pristup sportu gde se ne lozis da ces pobediti. Posebno u situaciji poput ove kad poraz ne donosi nista negativno, bukvalno niko nece nikome zameriti ako Ameri odvale 30 razlike. S jedne strane nema sta da se izgubi a s druge ima da se dobije jedna od najjacih sportskih prica ovog veka. Kad je vreme za jebeni hajp ako nije sada???

Nikodije

mene ovi ameri podsecaju na one 2002., mislim da nisu nepobedivi, samo sto sada nema tako jake ekipe kao sto su bile argentina i srj, koje su ih pobedile te 2002. americka selekcija pre dve godine nekako je bila takmicarskija. sumnjam ipak da mozemo do pobede, ali nece bas biti ni 112-57 kao u spaniji 2014.

kud u maglu Simoviću

Jebite se, nemoguce je ne loziti se pred ovu utakmicu.

zašto bi se ložio? zato što ćemo biti brutalno gengbangovani?

ne mogu da se ložim zato što ništa ne zavisi od nas. sve je u njihovim rukama, ako budu imali pristup kao u finalu svetskog prvenstva, džaba nam sve i da odigramo odbranu kao protiv australije, a napad na istom nivou. jedina šansa nam da uđu sa motom lako ćemo, a mi odigramo svemirski basket. obzirom kako se završio susret u grupi, ne verujem da će nas olako shvatiti

mada, lopta je okrugla

stoka

Tačno 20 godina od Atlante, finala SAD - SRJ i poslednje olimpijske medalje Srbije  u basketu ...

Trener Sale, koji je tada igrao, lepo reče da je jedini pravi "drim tim" bio 1992. godine, a da su ovo kasnije reprezentacije SAD. Dakle, nisu nedodirljivi, može se igrati protiv njih. Ovi su pomalo divlji, nisu taktički disciplinovani, i tu je prilika ... 

Edited by stoka

Goranz

Tačno 20 godina od Atlante, finala SAD - SRJ i poslednje olimpijske medalje Srbije  u basketu ...

Trener Sale, koji je tada igrao, lepo reče da je jedini pravi "drim tim" bio 1992. godine, a da su ovo kasnije reprezentacije SAD. Nisu nedodirljivi, može se igrati protiv njih. Ovi su pomalo divlji, nisu taktički disciplinovani, i tu je prilika ... 

Tačno 20 godina od iste priče. Nisu nepobedivi, istrošeni od duge sezone, divljaju jer im treba pet lopti, imamo i mi top igrače, najboljeg pleja u Evropi, jaki smo pod košem... znamo kako se završilo.

Nikodije

tada se nepravedno zavrsilo skoro stoka razlike, bili smo u egalu nakon 3/4, ali smo se raspali nakon divceve pete licne. a ni savic nije igrao, pa ni to nije pomoglo.

Cash

tada se nepravedno zavrsilo skoro stoka razlike, bili smo u egalu nakon 3/4, ali smo se raspali nakon divceve pete licne. a ni savic nije igrao, pa ni to nije pomoglo.

+1 do 28.minute smo bili skroz egal sa njima. Velika nepravda je bila tih -26 razlike.

Nikodije

neki slican scenario bi mogao da bude i veceras, drzimo se, cini nam se da bi moglo da bude u egalu, ali onda blud, jokic i kalina budu optereceni licnima greskama, udje stimara na tri minuta i u tom periodu ovi odu na 20 razlike.

Fins fleet

zašto bi se ložio? zato što ćemo biti brutalno gengbangovani?

ne mogu da se ložim zato što ništa ne zavisi od nas. sve je u njihovim rukama, ako budu imali pristup kao u finalu svetskog prvenstva, džaba nam sve i da odigramo odbranu kao protiv australije, a napad na istom nivou. jedina šansa nam da uđu sa motom lako ćemo, a mi odigramo svemirski basket. obzirom kako se završio susret u grupi, ne verujem da će nas olako shvatiti

mada, lopta je okrugla

A sto se ne bi lozili sve i da nas gengbanguju?

Igramo finale olimpijade i tamo smo otisli sjajnom igrom, sto daje nadu da cemo i veceras odigrati odlican mec. Sledi uzivancija i jos jedna utakmica koja ce se gledati pet puta, a ako nas nabiju nek nas nabiju jebiga.

Edited by Fins fleet

Jozef K.

Tačno 20 godina od iste priče. Nisu nepobedivi, istrošeni od duge sezone, divljaju jer im treba pet lopti, imamo i mi top igrače, najboljeg pleja u Evropi, jaki smo pod košem... znamo kako se završilo.

Do 30. minuta nisu znali šta ih je snašlo. Bodiroga i Paspalj su im objasnili igru. Peta lična Divca i neigranje Savića su prelomili. Uz nepojavljivanje sadašnjeg selektora i PSDa, koji je trebalo da bude makar na svom regularnom nivou. Koliko se sećam za njih je nastupio dream team iz '92. - MJ, te penzionisani Magic i Bird.

Večeras nam ne odgovara što je utakmica po podne. Teo se neće rasaniti. Da je makar u 18h po lokalnom vremenu.