Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

[M] Srbija - Australija, Rio, polufinale

Recommended Posts

Max Morlock

Svi sa brojem doktorata <2

Sent from my SM-N910C

Filozof manijak

Karaće nas ružno Krokodil Dandi, uz svesrdnu pomoć Aboridžina

Max Morlock

...i Men At Work...

Sent from my SM-N910C

Edited by Max Morlock

Miralem

pusti ti konkurenciju. napisi ko ovde ne pise isprazno nego sadrzajno. nemoj da seres nego lepo napisi.

milogled.

zadovoljan?

Edited by Miralem

Peter Fan

Najebali smo ako se Joe Simunic prikljuci deckima iz domovine i zemi Bogutu.

Ali, pravimo opanke od kengurske koze, Deladovi unatoc!

pbg12345

pokazi mi ko ovde pise nesto sot nije isprazno i umrecu od smeha

Sve i da je tako, kakve to ima veze? ovo je forum, ljudi ovde dolaze pre svega da se zabave, nemaju forumasi nikakvo obavezu da pisu "sadrzajne" postove sta god to znacilo

Andjus je sa druge strane sportski novinar, njegova je obaveza da poznaje sport jer od toga zivi.

A ja u svakom trenutku mogu nabrojati dvocifren broj forumasa koji bolje poznaju kosarku od andjusa. Ima tu sta kvalitetno da se procita, sto za andjusa nikako nije slucaj

pbg12345

zasto bi se postavljao iznad nekog ko je psihijatrijski slucaj? jako je ruzno

Zajebi me toga.

Poenta je da se on bavi javnim poslom , a osoba koja ima ocigledan problem te vrste ne bi trebala da radi takav posao. Na stranu sto i slabo sta zna o stvarima koje komentarise i sto je los covek, sto se ispoljava nacinom koji vodi emisiju i glupostima koje baljezga

zakintos

Zajebi me toga.

Poenta je da se on bavi javnim poslom , a osoba koja ima ocigledan problem te vrste ne bi trebala da radi takav posao. Na stranu sto i slabo sta zna o stvarima koje komentarise i sto je los covek, sto se ispoljava nacinom koji vodi emisiju i glupostima koje baljezga

e smesan si, je l' ti forumasi imaju za prijate lja kadetskog sampiona Jakovljevica, to si zaboravio

Milogled Bluff

milogled.

zadovoljan?

To sadrzajno mora da znaci nesto pogrdno. Cek sekund da izguglam

Ko kad je Vaji Madzunu drugarica u prvom srednje rekla da je infantilan. On mudro iskuliro, i kad je dosao kuci pogledo u Vujakliju i zakljucio "u, majku joj jebem, zajebala me"

Edited by Milogled Bluff

fancy claps

Sve i da je tako, kakve to ima veze? ovo je forum, ljudi ovde dolaze pre svega da se zabave, nemaju forumasi nikakvo obavezu da pisu "sadrzajne" postove sta god to znacilo

sve se slazem. zato bih preporucio miralemu da nadje devojku da ga zabavi umesto sto to ocekuje od mene. da stalkuje neku ribu ovoliko mozda bi mu uspelo

theanswer

troluje vas lik najstrašnije

Ivo Petović

...

Edited by Ivo Petović

Miralem

sve se slazem. zato bih preporucio miralemu da nadje devojku da ga zabavi umesto sto to ocekuje od mene. da stalkuje neku ribu ovoliko mozda bi mu uspelo

ne, naprotiv, ne moras da me zabavis, samo prestani da 24/7 baljezgas i sve kul. nije mi jasno kako se sam sebi do sada nisi smucio.

yolo

ne, naprotiv, ne moras da me zabavis, samo prestani da 24/7 baljezgas i sve kul. nije mi jasno kako se sam sebi do sada nisi smucio.

miralemovo zlatno pravilo: postavis pravo pitanje ili zakljucak ali ga ne primenis prvo na sebe.

Nikodije

bice kao u turskoj 2010. mucenje sa hrvatima u osmini finala, a onda protiv spanije u cetvrtfinalu rapsodija. ubedjen sam da sutra sledi nasa najbolja tekma na turniru.