Jump to content

[M] Srbija - Australija, Rio, polufinale

Ros

Recommended Posts

• Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

44

• Max Morlock

43

• maheem

38

• Musky

44

pokazi mi ko ovde pise nesto sot nije isprazno i umrecu od smeha

Sve i da je tako, kakve to ima veze? ovo je forum, ljudi ovde dolaze pre svega da se zabave, nemaju forumasi nikakvo obavezu da pisu "sadrzajne" postove sta god to znacilo

Andjus je sa druge strane sportski novinar, njegova je obaveza da poznaje sport jer od toga zivi.

A ja u svakom trenutku mogu nabrojati dvocifren broj forumasa koji bolje poznaju kosarku od andjusa. Ima tu sta kvalitetno da se procita, sto za andjusa nikako nije slucaj

zasto bi se postavljao iznad nekog ko je psihijatrijski slucaj? jako je ruzno

Zajebi me toga.

Poenta je da se on bavi javnim poslom , a osoba koja ima ocigledan problem te vrste ne bi trebala da radi takav posao. Na stranu sto i slabo sta zna o stvarima koje komentarise i sto je los covek, sto se ispoljava nacinom koji vodi emisiju i glupostima koje baljezga

Zajebi me toga.

Poenta je da se on bavi javnim poslom , a osoba koja ima ocigledan problem te vrste ne bi trebala da radi takav posao. Na stranu sto i slabo sta zna o stvarima koje komentarise i sto je los covek, sto se ispoljava nacinom koji vodi emisiju i glupostima koje baljezga

e smesan si, je l' ti forumasi imaju za prijate lja kadetskog sampiona Jakovljevica, to si zaboravio

milogled.

zadovoljan?

To sadrzajno mora da znaci nesto pogrdno. Cek sekund da izguglam

Ko kad je Vaji Madzunu drugarica u prvom srednje rekla da je infantilan. On mudro iskuliro, i kad je dosao kuci pogledo u Vujakliju i zakljucio "u, majku joj jebem, zajebala me"

Edited by Milogled Bluff

Sve i da je tako, kakve to ima veze? ovo je forum, ljudi ovde dolaze pre svega da se zabave, nemaju forumasi nikakvo obavezu da pisu "sadrzajne" postove sta god to znacilo

sve se slazem. zato bih preporucio miralemu da nadje devojku da ga zabavi umesto sto to ocekuje od mene. da stalkuje neku ribu ovoliko mozda bi mu uspelo

sve se slazem. zato bih preporucio miralemu da nadje devojku da ga zabavi umesto sto to ocekuje od mene. da stalkuje neku ribu ovoliko mozda bi mu uspelo

ne, naprotiv, ne moras da me zabavis, samo prestani da 24/7 baljezgas i sve kul. nije mi jasno kako se sam sebi do sada nisi smucio.

ne, naprotiv, ne moras da me zabavis, samo prestani da 24/7 baljezgas i sve kul. nije mi jasno kako se sam sebi do sada nisi smucio.

miralemovo zlatno pravilo: postavis pravo pitanje ili zakljucak ali ga ne primenis prvo na sebe.

• Create New...