Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

[Ž] Srbija - Spanija, Rio, polufinale

Recommended Posts

freakns

+1

Neverovatno lose. Nista i nikoga ne ide. Velika steta sto se bas sad raspadose.

fizicka i emotivna iscrpljenost. Sonja igra povredjena, Jelena je od pocetka turnira po 30-35 min na terenu, obe se nevidjeno puno trose u odbrani...  jbg, mi igramo polufinale OI u ekipi gde su Radocaj, Butulija i Milica Dabovic deo rotacije od 8. pa samo to je za Ginisa... usput, dobili smo Australiju gde se videlo i na igracicama da su one tek tokom tekme shvatile da mogu da dobiju, pa kada su dobile, to je bio stravican emotivni udarac, i od toga se tesko oporaviti.

ali uz sve to, svaka im cast i na ovom mecu. nista ih nije islo, ali su i premorene davala 100% i igrale odbranu koliko god mogu. mene su opet odusevile. i Sonja Petrovic je i dalje boginja! :)

ostaje nada da ce se otrezniti, i shvatiti da imaju sansu za medalju u subotu. Marina mora psihicki da ih spremi za mec. moja percepcija o njima se nece promeniti, ali za njih je ovo mozda i jedinstvena sansa za olimpijsku medalju 

SNARC

ali za njih je ovo mozda i jedinstvena sansa za olimpijsku medalju 

Meni se cini da je ovo danas bila najozbiljnija sansa za medalju. 

Goranz

Mislim da si nepravedan prema Jeleni Milovanović.

Dobro, ona je isto odlična igračica, u odbrani dosta zavisi od nje ali u napadu ume da trokira. Poenta je da nemamo pravog pleja i da napadi prevashodno polaze od 1-1 Sonje i Ane pa šta one odluče i urade.

freakns

Dobro, ona je isto odlična igračica, u odbrani dosta zavisi od nje ali u napadu ume da trokira. Poenta je da nemamo pravog pleja i da napadi prevashodno polaze od 1-1 Sonje i Ane pa šta one odluče i urade.

pa to je Marinin problem, nije Jelenin :D